Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy minden hétvégén...

Normális, hogy minden hétvégén át kell menni a párom anyjához, mert hívja a párom, hogy ugorjunk át?

Figyelt kérdés
Nekem már sok, többször volt, összezörrenésünk a párommal, mert én szeretnék több időt vele tölteni kettesben, mert hétköznap a meló miatt alig vagyunk együtt. És az átugrás sem sima átugrás, még ha 1-2 órát lennénk ott, nem... 5-6 órákat, igy elmegy az egész szombat vagy vasárnap.. És nem nincs egyedül az anyja, ott az élettársa. A párom nem problémázik ezen ő bármikor megy, van hogy nélkülem is, mert én nem mentem. Van saját éltem(dolgozok, tanulok). Szeretném a hétvégémet kedvem szerint eltölteni és nem egy fotelben ülve bámulni a tv-t x órán keresztül. Most én vagyok a gonosz, hogy igy érzek? Többször volt, hogy nem mentem és az anyja, már olyanokat mondott, hogy utálom, pedig nem erről van szó, csak nekem az, hogy hetente ott legyek, nagyon sok, havi 1 bőven elég nekem.

2021. márc. 8. 17:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Most ezek az anyuci pici fia esetek tényleg megtörténnek, vagy egy unatkozó troll írja ki?

Ha az előbbi: Nem normális. Beszélj a pároddal, vagy húzd le a kapcsolatotokat a wc-n, mert, kommunikáció nélkül annyit is ér!

2021. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
5 óra az semmi, attól még nem megy el az egész nap
2021. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De, mert ha délután megyünk 2 körül akkor igen elmegy..
2021. márc. 8. 17:49
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Életed végéig így lesz, ha ezzel a sráccal maradsz.
2021. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Ez kb 20 éves korig okés hogy nem szakadt le anyuciról. De gondolom ennél idősebbek vagytok. Sajnos ez nem fog változni.
2021. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Engedd, hogy hadd menjen egyedül, aztán addig tanulj, este meg vele leszel
2021. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális. Felnőtt korban ha hétvégente egy órára átmegy csak ő, te meg három hetente, mert megmondod, hogy pihensz tanulsz, akkor az megérthető és így lenne normális. Nőjj fel te is, a párod sosem fog. Mindig így lesz ez már. Én elhagynám. Előbb utóbb akkora lesz ez a probléma, hogy állandóan feszültek lesztek, és kiszerettek egymásból.
2021. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Amíg anyósomékhoz közel laktunk albérletben, addig mi is hetente jártunk, aztán vettünk saját házat kicsit messzebb, azóta csak kéthetente. Minden hétvégén nekem is sok volt, de így most jó. Egyik héten az ő szülei, másik héten az enyéim, a hétvége másik napján pedig kettesben vagyunk.
2021. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Én szakítanék, ha nem változtat ezen qrva gyorsan. Anyu mindig az első helyen lesz. Akkor is amikor gyereketek születik esetleg.
2021. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Hat en ugy otthagynam a pasit hogy csak zizegne utana!
2021. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!