Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Költöznétek anyós mellé a...

Költöznétek anyós mellé a szomszédba?

Figyelt kérdés

Minden mondva csinált hülye kifogással.


Mert ha nem ott laksz nem fog majd elmenni a gyerekért oviba, nem tudnak segíteni a felújításban, ha ő öreg lesz elvárja, hogy én is meg a fia is ugyanúgy segítse mint a másik.



Nincs ezzel baj, hanem nekem van saját házam. Teljesen élhető igen újítandó.


Relatív " nem érdekel" hogy ő öreg lesz, mert nekem is van anyám aki szintén lesz öreg és segítségre fog szorulni főleg hogy csak én vagyok neki.


Szomszédnál a fia telke van, de ott ház sincs. Az én házam árából akar ő oda építkezni... Pfff.


Kezdjük ott mivel hitel van rajta nem is tudnám úgy eladni, hogy nullával zárjak + amúgy még x milla adósság is maradna... Házam se de adósság maradjon :D


Anya nekem is messze lakik nem helyben...


Másfél órára laknak, nem is kérnék olyat h gyerekt hozza el így az oviból amúgyis itt van az utcába 8 házzal odébb...


Azt is kijelentette, hogy ő ennyit nem utazik hogy lássa az unokáját.


Erre azt mondtam, hogy akkor nem látja... Párom kiakadt mert hát unokája úgyis fogja látogatni. Én meg azt mondtam ha beengedem a saját házamba akkor esetleg.



2021. márc. 11. 09:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Nekem normális anyósom van és sose szól be semmire és nem is vár el semmit, így szívesen segíteném. A tiedtől menekülnék.
2021. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
5%
Ritka ellenséges vagy anyóssal. Nem , igy nem kellene melle költözni.
2021. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Eleinte ő is kedves volt ,de elég hamar kibújt a szög a zsákból...


Túrkált a zsebembe is miért ennyi a számla, jajj az sok mert neki az anyukájanak egyedül van az is sok...



Mondom hahó? Éppenséggel akkor volt itthon a fiacskád 1 hónapig az tudtommal 2 fő fogyasztása.. munkanélküli voltam akkor fiacskája hazajött No-ból minuszos számlával azt a megtakarításomból úgy bevásároltunk hogy 200 eft el is tünt egy hónap alatt... Mert szereti a sört...


Az nem számított h egy hónapig kisegítettem a fiát ezzel is

2021. márc. 11. 09:13
 4/41 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én vagyok az ellenséges. De ne akarja már az én házamat eladatni a fejem felől hogy ők építkezzenek...
2021. márc. 11. 09:13
 5/41 anonim ***** válasza:
92%

Hát itt az a baj, hogy eleve már a párod és közted nézeteltérés van.

Amúgy nem költöznék az anyós szomszédságába, és főleg nem a saját házamat eladva nem (de amúgy sem.)

Nekem nem lenne szempont a gyerekvigyázás/gyerek elhozása oviból, stb. Ez mind megoldható külső (fizetett) segítséggel, ha szükséges. De én amúgy sem szeretnék úgy élni, hogy ennyire belefolyik egymásba az életünk anyóssal. Egy életre szóló nyűgöt, alkalmazkodást vennél a nyakadba. Szerintem, de én inkább ilyen távolságtartó vagyok, a többiek lehet, mást írnak majd.

2021. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
Valóban, nem kellene a te házasat eladatnia. Amúgy mikor lesz a válóper?
2021. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Másik fia 5 percre lakik,de nekik is a szomszédba nézik a telket...


Elkezd sírni ha valami nem úgy van ahogy ő kitalálta.

Mindig ő az első, karácsonykor is 3 napig ott kellett lenni, én anyámnál sokat mondok ha voltunk kettő óra hosszát mert párom sietettet

2021. márc. 11. 09:17
 8/41 anonim ***** válasza:
97%
Ezt már egyszer kiírtad, nem?
2021. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk házasok...valószínű nem is leszünk.


Igen tudom nem az anyósom így.


Én egyébként nagyon sokáig lenyelem a dolgokat, nem szólok páromnak se hogy az anyja mivel baszogat.. direkt nehogy balhé legyen. De van mikor nálam is már elszakad a cérna, de én voltam a legutolsó szar szemét.


Mert az anyjá a szerint csak baj a házzal... Mi az, hogy fel kell újítani?


Nem is egy hosszú kapcsolatról beszélünk amúgyse, főleg hogy távkapcsolat.


Sanszosabb h palimadarat kerestek

2021. márc. 11. 09:20
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
Alap, hogy az anyóstól olyan messze költözünk _legalább_, hogy papucsban már ne tudjon átjönni! A régiek tudták ezt! :)
2021. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!