Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A fiús anyák mind egyformák? ...

A fiús anyák mind egyformák? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Olyan anyósom van, akit senkinek nem kívánnék. Mindenbe beleszól, mindig mindent jobban tud és érzelmileg zsarolja a fiát. Normális szerintetek? Elmondta, hogy szerelmes a fiába... Szerintem mindent el fog követni, hogy ne maradjunk együtt...

Azt mondják majd akkor fogom megtudni milyen érzés, amikor nekem is lesz fiam. Már bocsánat, de én nem leszek olyan fogyatékos. Ha majd egy számomra kevésbé szimpatikus lányt választ magának, de tudom hogy boldoggá teszi, nem fogok közéjük állni és belepofázni mindenbe, megkeseríteni a fiam és a lány életét! Tudomásul veszem, hogy az élet rendje hogy a gyerekek elmennek otthonról, és valakivel össze fognak házasodni, valakivel gyermeket nemzenek.

Házias, illemtudó, rajta kívül mindenki szerint okos és szimpatikus nő vagyok. Mi a francért nem tud/ akar elfogadni?



2021. márc. 19. 05:33
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%

“Elmondta, hogy szerelmes a fiába... Szerintem mindent el fog követni, hogy ne maradjunk együtt...”


Aha, oke. Es a kedves fia mit szol ehez?

2021. márc. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
81%
Ha ilyen a helyzet akkor szóljál be neki,és ha még mondja az anyósod hogy "szerelmes" a fiába akkor kérdezz rá hogy talán te akarsz vele dugni.
2021. márc. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
89%
És a fia ,enged a zsarolásnak? Csak azért kérdezem mert tökmindegy mit csinál az anyós ha a fia nem hagyja neki , de ha fiú úgy ugrál ahogy anyuci fütyül akkor jobb ha szeded a cuccaid és eltűnsz minél hamarabb, ha nem szeretnél egy anyámasszony katonájával élni, és tönkre tenni az életed.
2021. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
83%

Már miért lenne minden fiús anya ennyire degenerált?

Pont ugyanannyi idióta van közöttük, mint a lányos anyák (apák) között, nincsen semmi összefüggés.

Ha valaki ilyen elmeroggyant, akkor az a személyiségéből adódik és nem az az oka, hogy milyen nemű gyereket szült.

Aki hülye, az lányos anyaként is hülye, sőt gyerek nélkül is az lenne.

Jómagam eleve instant agyvérzést kapok, ettől a kvázi új (max1-2 évtizedes) jelenségtől, miszeritn szülők a szerelmükként emlegetik a gyerekeiket, mások az állataikat, borzasztó rossz irány és a magyar nyelv annyira kifejező, ez a szó meg teljesen mst takar és jelent, nem használható az efféle kapocs kifejezésésre, nettó giccs az egész.

Vannak gyerekeim, két fiam, egy vizslám, de egyikük sem a szerelmem, azon egyszerű oknál fogva, hogy az a férjem.

A nagyobb 21 éves, de nem érzem szükségét, hogy bármilyen formában is belefolyjak a bimbozó kapcsolataiba, véleményt pedig még akkor is vonakodva mondok, ha ő kérdez.

2021. márc. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
A kedves fia nem mer neki visszaszólni. Állítása szerint már beszélt vele, de mindig azzal jött az anyja, hogy majd jól szájbavágja a MAJD HARMINC éves fiát, amiért vissza mert neki szólni. Meg ő az anyja és majd ő tudja. Az az igazság, hogy nagyon szeretem a párom, és nem akarom hogy az anyja miatt szétmenjünk... De már az én kötél idegeim sem bírják ezt hosszútávon. Közöltem vele, hogy amennyiben nem áll ki értem az anyjával szemben amikor az elkezd engem megalázni, meg burkoltan csipkelődni, akkor nincs miről beszélnünk. Akkor költözzön vissza, bilincselje oda magát anyucihoz, és akkor mindenki megnyugszik. Kivéve én...
2021. márc. 19. 07:25
 6/53 anonim ***** válasza:
81%
Még az egypetéjű ikrek sem egyformák, nemhogy két vadidegen ember.
2021. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom merre laktok most és mennyire megoldható, de valami olcsóbb albérletet keressetek távolabb hogy ne kelljen mindig kapcsolatot tartani anyóssal például.
2021. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
53%

"A fiús anyák mind egyformák?"


NEM, a fiús anyák NEM mind egyformák!


Viszont aki ilyen hülye általánosítást ír ki kérdésnek, azzal igen komoly bajok vannak!

2021. márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
78%
Vannak ilyen lányos apák is sajnos.
2021. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
76%
SÖT vannak NORMÁLIS szülök is!!!!
2021. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!