Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szereted anyósodat?

Szereted anyósodat?

Figyelt kérdés
Miért? Írd le a korodat és nemedet is.

2021. ápr. 12. 15:52
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
100 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Egyik se, nem ismerem. A férjem összes addigi szerelmevel bunkó volt és elüldözte, ezért úgy döntött, nem mutat be neki. Úgy fest, jól döntött, mert hiába nem ismer, gyűlöl engem is. Mondjuk így az unokáját sem ismeri.
2021. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Nincs vele bajom

34N

2021. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Az elejen szerettem. Aztan azota olyan mindenbe beleszolo, mindig mindenkinel mindent jobban tudo emberke lett. Elvagyok vele ha muszaj, de nem keresem a tarsasagat.
2021. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
99%
Èn hasonlóan vagyok, mint az egyes válaszoló. Nem nagyon ismerem. Eleinte még idegesített kavarása a hátam mögött, de mostmár teljesen közömbös a számomra a férjével együtt. Életemben egyszer találkoztam velük élőben, amikor még csak pár hónapja jártunk, de valahogy éreztem rajta, hogy baja van velem, ahogy a párom összes addigi barátnőjében talált valami kivetnivalót, ez később be is igazolódott. Ennek már kb öt éve, azóta házasok vagyunk, úton az unoka, hát nem fogom törni magam, hogy lássa. Ha jönni akar jöjjön, nem zavarom el, de puszipajtik már soha nem leszünk.
2021. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Rosszindulatú, nem csak velem hanem mindenkivel. Utálkozik, kritizál, tanácsot ad, ha kell ha nem. Ha nem úgy csinálod ahogy ő mondja, akkor hülye vagy, és rosszul csinálod. Erőszakos. Csak az a jó amit ő használ pl egy egyszerű mosogatószernél is képes hatalmi harcot indítani,ha nem azt használod amit ő tanácsol, akkor elmegy és vesz neked, hogy márpedig azt használd.És még le is ellenőrzi:-) Rémálom.

45/nő

2021. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, kedves, örül, hogy a lánya egy ilyen rendes embert talált, mint én :)
2021. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedvelem. Ritkán találkozunk, de kedves, normális, értelmes, nem szól bele az életünkbe. Remélem ő is kedvel.


34N

2021. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ellentétben az első anyósommal
2021. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Úgy gondolom, ő is kedvel engem. Neki két fia van, így most általam megélheti, hogy lánya is van. Nyilván ő sem tökéletes, néha duzzog és ok nélkül hisztizik, de az életünkbe soha nem szól bele, támogat ahogy tud. Meghúzódik a háttérben, örül ha együnk hozzá vagy ha meghívjuk, de nem akaszkodik ránk és nem nyomul bele az életünkbe kéretlenül. 7 éve vagyok a család tagja, tapasztalatom szerint sosem próbálta befolyásolni vagy korlátozni egyik fiát sem. A sógorom elég sokszor váltogatja a barátnőit, de minden lánnyal, akit bemutatott, anyósom nagyon kedves és közvetlen volt, nem éreztetett velük olyasmit, hogy "na te már a sokadik vagy". A fiai szeretik őt, de le tudtak válni róla, ahogy anyósom is róluk, tehát simán szervez programokat nélkülük. Kb 3 havonta találkozunk vele, a gyerekeivel hetente beszél telefonon. Azt gondolom, szerencsés vagyok, hogy ilyen anyóst fogtam ki.
2021. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, igen :) Normális anyósom van.
2021. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!