Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szereted anyósodat?

Szereted anyósodat?

Figyelt kérdés
Miért? Írd le a korodat és nemedet is.

2021. ápr. 12. 15:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy hipertunderi no, joszandeku, őszinte.
2021. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Valami baja van velem, de fogalmam sincs mi. Állandóan próbál belémkötni mindenféle ok nélkül. Veszekedni nyíltan nem szoktunk, de látom rajta, hogy nem kedvel. Sajnálom, hogy így alakult.
2021. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeretni akartam. De mindig távolság tartó volt és megjegyzéseket tett, hogy ne érezzem magam családtagnak mert nem tartanak annak - persze ezt burkoltan, valami kapcsán mondott olyat, s értettem én a szóból....

Nagyon csúnyán viselkedett velem és elérte, hogy a világon semmit ne érezzek feléje. Nem sajnálom semmiért, nem érdekel mi van vele (szeretetből), csak információk, amikkel visszaélhetek én is ha kell, ahogy ők velem tették. Minden szavamat ellenem használták fel, amit csak kibírtak forgatni, hogy engem hozzanak ki hibásnak.

Nem szeretem, mert nem jó ember. Kétszínű. Csak kihasznál másokat.

2021. ápr. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mióta a covid tart azóta elég jó a viszonyunk. Előtte soha semmi nem volt jó neki, férjem minden barátnőjét utálta, így engem is. Fogalmam sincs, hogy miért, pedig én sosem bántottam, de ő bánt mások előtt is, beszologat, pl, hogy a fiam egyik barátnője is ezt mondta..aztán mégse lett belőle semmi... Vagy, hogy engem a fia tart el!!! Holott 2 munkahelyem van és most kb 3-4 hónapig én voltam az egyetlen kereső a háznál... Külön élünk, együtt szerintem kikeszitenenk egymást. Pedig nagyon jó lenne, ha normális viszonyom lenne vele, mert nekem sajnos már nem élnek a szüleim :( aposom viszont egy tünemény
2021. ápr. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fehér fekete hogy szereted nem szereted.

Tisztelem és távol tartanám magam tőlle mert beleszól az életünkbe. Akkor melyik opciót válasszam? Szeretem/nem szeretem. Butasag így hozzaalni

2021. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Hullámzó, mint általában minden idősebb családtagnál. Van, hogy totál harmonikus, van hogy úgy jövök el tőle, hogy most köszönöm, de minimum két hétig a telefont se akarom felvenni, úgy lefárasztott a panaszkodásával. Hatvan felé közelít és sose volt egy talpraesett ember, így most eléggé aggaszt, hogy mi lesz vele később, de alapvetően jószívű.
2021. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöm. Ő is engem. Sajnos nem képes elfogadni, hogy nem vagyok hívő, én pedig nem tűröm az állandó beszólogatást, hogy pokolra jutok. Nem tartom vele a kapcsolatot, férjem néha meglátogatja.
2021. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
Szeretem :) fiatalos, aranyos és segítőkész 19/N
2021. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Az évek alatt elérte hogy megutáljam.

22L

2021. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Az elejen azt gondoltam kedves. Kedvelt elvileg. Aztan kezdodott a “valamibe bele kell kotni”

Siettem egyszer, csak integetve puszi nelkul koszontem el tole. Ezzel elvagtam nala mindent, mintha a vilag hibajat kovettem volna el.

Sokszor hatraltatta a kapcsolatot, nem tudtunk ott lenni naluk, foleg a hazudozasai miatt es a kornyezet miatt amit maganak teremtett. A parja meglatott par orvosi papiromat (allergias vagyok) es a paromnak elkezdtek mondogatni hogy jol gondolja meg velem a jovot (az allergia miatt:Ddd)


Szerintem nem kell megvalaszolnom miert nem kedvelem oket. Ketszinu, buta tarsasag. Sose lenne jo nekik senki, pedig nagyon szeretem a fiat. Azota amiota ezeket hallottam, koszontem szepen nem mentem oda tobbet

2021. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!