Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezelitek a párotok...

Hogy kezelitek a párotok családját, akik nem vigyáznak a Covid miatt?

Figyelt kérdés

Egyre nehezebben viselem ezt...

Eddig is végig menni kellett enni, hiába mondogattam hogy szerintem nem kellene együtt enni.

Találkozni igen, de enni nem.

Minket most oltottak be a párommal, de most hétvégén már megint családi együtt evős összejövetel lesz.

Én most úgy döntöttem, hogy nyárig nem megyek el többet ezekre a családi eseményekre, mert nem pont most szeretném elkapni, de attól ugye párom még megy.

Nem tilthatom el tőle természetesen és tiszteletben is tartom , hogy ő bevállalja, viszont nem tudom mit tegyek.....Már arra is gondoltam hogy külön szobában fogok aludni most tőle egy hónapig, ha ő mászkál....

Az a baj, hogy túl sok embertől hallottam már hogy harmincas , egészséges kollégájuk halt meg....

egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy védjem meg magam a párom családjától, mert jelen helyzetben úgy érzem, hogy ők vannak rám a legnagyobb veszéllyel ezekkel a családi összejövetelekkel....:(

Én tiszteletben tartok mindenkit, de hiába ha a párom ezáltal veszélyeztet engem is...

Legszívesebben külön költöznék most tőle 1 hónapra, de nem tehetem.

Van más is ilyen helyzetben?



2021. ápr. 14. 16:04
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
40%
Én párod helyében tőled költöznék külön, de nem 1 hónapra.....
2021. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ..:)
2021. ápr. 14. 16:11
 3/54 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell ennyire hisztizni. Főleg, ha be vagy oltva.Mi rendszeresen megyünk a 86 éves mamámhoz ebédelni, és nem vagyunk beoltva. De még influenzásak sem lettünk.
2021. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
57%
Aztán ha meghal a 86 éves mama covid-ban, akkor lesz sírás.
2021. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
47%
Egyik nagyapám 63 éves korában, a másik 72 évesen halt meg. A nagyanyám 82 volt. Nem volt covid. És igen, sírtam.
2021. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 mantis religiosa ***** válasza:
41%
Ha be vagy oltva, mitől félsz? Ez csak műbalhé a részedről, örülsz, hogy van mire fogni az anyós-utálatot.
2021. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

akkor kedves utolsó megkérdezhetem hogy szerinted hány nap után alakul ki a védettség? Mert szerintem nem 2 nap után....sőt ilyenkor az oltás után , főleg ha az embert kicsit megviseli az oltást akkor legyengül az immunrendszere és extrém fogékony lesz. Ajánlom figyelmedbe, hogy nézegesd facebookon az antitest eredményeket....

1 hónappal az első oltás után sok embernél 0......! :)

Na ezért nem szeretnék most még sehova sem menni és védeni magam amennyire tudom, hogy legyen értelme annak hogy beoltattam magam.

2021. ápr. 14. 17:06
 8/54 A kérdező kommentje:
jah és nem utálom az anyósom, de nem is érdekel hogy elhiszed e vagy sem, bár őszintén szólva mindenkinek a saját döntése hogy mennyire vigyázz és én ezt tiszteletben is tartom...:)
2021. ápr. 14. 17:07
 9/54 anonim ***** válasza:
93%
#3 azért egy kicsit vigyázzatok jobban, sosem lehet tudni
2021. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként attól még hogy be vagy oltva attól még megfertőződhetsz csak nem halsz meg és kerülsz lélegeztető gépre
2021. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!