Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az alábbiak közül melyik(ek)...

Az alábbiak közül melyik(ek) zavarnának jobban a fiatok választottjában? Provokáló?

Figyelt kérdés

Valamennyi időre nem dolgozik de maximum 3 év hogy gyerekük még nincs tehát nem amiatt. Ami véletlen derült ki mert soha sem beszél ezekről ha pozitív sem.


Megtudod hogy az eddigieken kívül örökölt megint pénzt. Semmiért sem ő dolgozott meg.


A fiad gazdag és a tenyerén hordja.


Vagy az zavarna jobban ha a főzés témához nem tud hozzászólni a családi asztalnál ha felhozod az ételeket csak hallgat de a fiad belefolyik a témába beszél a hús sütésről.


Közösen sehova se mennek veletek mióta a lánnyal van de már együtt élnek jó ideje.


Vagy az zavarna jobban hogy puccos cuccokban jár mindig túl ápolt ha megjelenik nálatok.


Nem futó kaland.


Mi zavarna jobban és miért?



#tulajdonság #Provokáló
2021. ápr. 14. 23:35
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kihagytam azt az opciót hogy a fiatok semmit sem árul el róla hosszú évek óta se negatívat de nem is fényezi előttetek. Akárhányszor az évek alatt kérdezed mi újság mindig csak 2-3 szót mondd.
2021. ápr. 14. 23:38
 2/25 anonim ***** válasza:
35%
Életkor? Nem mindegy azért, hogy 19 éves fiúról van szó vagy 32
2021. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Lassacskán 30 lesz. Párja pár évvel fiatalabb de felnőttek már. Kamaszkoruk óta egy pár.
2021. ápr. 14. 23:44
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

És tulajdonképpen mi a probléma?

Fel soroltál pár dolgot, de annyira nem értem a kérdést.

Puccos ruhát hord.. túl ápolt.. pénzt örökölt.. ezek miért zavaró tényezők? Szerintem az ő dolguk. Még az sem nagyon lehet zavaró, hogy nem mennek veletek sehová. 30 évesen be nő az ember feje, valószínűleg magánéletre vágynak, egymást pedig "családnak" hívják.

2021. ápr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg én is így viselkednék 30 évesen, mint amiket le írtál. Persze a ha külön élnek. Ha veletek, akkor egy pár dolog lehet zavaró lenne.
2021. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Külön évek óta.
2021. ápr. 14. 23:56
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy picit magánéletre vágynak. Sok olyat látok, hogy a gyerek elköltözik, de a szülő megy utána és folyton beleavatkozik mindenbe. Meg kell találni az egészséges egyensúlyt. Valószínűleg a párja miatt öltözik úgy ki, ad a megjelenésre. Ha nincs munkája az lehet zavaró, de inkább az említett fiúnak, és nem a szülőknek
2021. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a kérdésből is látszik, milyen ellenszenves, kotnyeles, idegesítő alak vagy, nem csoda, ha nagy ívben kerülnek. Semmi közöd a lány örökségéhez, semmi közöd hozzá, hogy miket hord, a szabadidejéhez meg végképp semmi közöd. Ha most 30-asok és kamaszkoruk óta együtt vannak, az 10+ év. Komolyan ennyi idő után nem tudsz másról beszélni, csak a főzésről? Ki a f_szt érdekel, hogy hogy sütöd a húst?

Próbálj kicsit kevésbé irigy lenni.

2021. ápr. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Ezt a kérdést nem az anyós tette fel, hanem a fiú barátnője.

Sőt, stílus alapján szvsz az a kérdező, akinek a fél életét az tölti ki, hogy az anyósát miért utálhatja, miért nem kell őt visszahívnia ebédre, miért nem kellene hetente egyszer megkérdeznie szerencsétlen anyósnak, hogy vannak, mi újság velük.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..


Lefordítom az idegesítésjeleket:

- Első kettő kitaláció

- A csaj nem úgy főz, mint egy mesterszakács, ezért tüntetőleg távoltartja magát a kérdéstől, mert neki kell mindenben jobbnak lennie

- Semmilyen közös programra nem hajlandó, idegösszeomlást kap ha van egy közös születésnap

- Görcsösen ügyel a külsejére, úgy viselkedik családban is, mint egy idegen


Egyik sem idegesítene, nem minden ember életét az tölti ki, hogy miért utálhatja a másikat.

2021. ápr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy nincs munkája, az ebben a covidhelyzetben sokakkal előfordul. Gondolom a lány sem örül neki.

Ahhoz, hogy valaki örököljön, egy közeli hozzátartozó halálesetének kell történnie, ezért inkább sajnálni szokás az embereket, nem gyűlölködni.

Nem beszél a főzésről. Én sem szoktam, mégis tudok és gyakran főzök, ebből semmilyen következtetést nem lehet levonni. Könyvekről gyakran szoktam beszélgetni, mégsem vagyok író.

Harminc évesen már ne is akarjon velem közösen utazgatni a gyerekem, mert remélhetőleg akkor már külön családja lesz és nem rajtam fog lógni.

A túl ápoltság nem tudom mit jelent, de szerintem pozitívum, hogy a fia anyját megtiszteli azzal, hogy a legjobb formájában akar mutatkozni előtte, ez azt jelenti, hogy jó benyomást akar kelteni.

Te olyan fajta ember vagy, aki a kákán is a csomót keresi, ugye?

2021. ápr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!