Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pofátlanság vagy rendben van ?

Pofátlanság vagy rendben van ?

Figyelt kérdés

Apukám 2 hónapja meghalt, egyke gyerek vagyok,mindent rám hagyott.

Párommal 4 éve vagyunk együtt,ebből 2 éve összeköltöztünk.

Anyósékkel soha nem volt rossz kapcsolatom,hagyott minket,nem kritizált,nem szólt bele semmibe.


Anyóséknál önhibájukból leégett az egész ház, nem volt hova menniük, ezért felajánlottam,hogy lakhatnak az apukám lakásába, ami ügye az enyém már,de egy kis minimális albérlet összeget el szeretnék kérni 50 ezer Ft,mivel alapból is kiadtam volna a lakást albérletbe,csak nem 50 hanem 130 ezért Ft.

Erre anyós elkezdett fintorogni,hogy mégis hogy merek én kérni bármit is,hisz család az család.

Ha fordított helyzet állna elő akkor ők ingyen adnák .

Anyós folyton a fiát baszogatta,hogy miért nem szól rám,párom annyival lerendeztem,hogy nem az övé a lakás,semmi köze hozzá,azt csinálok vele amit szeretnék és szerinte teljesen rendben van,hogy egy kis minimális jelképes bért kérek.

Anyósnak mondtam,hogy szerintem sehol máshol nem kap 50 ezer Ft, 2 szobás 60nm² lakást, még szobát sem.

Erre inkább elmentek 150 ezer Ft albérletbe,merthogy basszam meg a lakásomat ők aztán nem fizetnek nekem semmit



2021. ápr. 18. 13:49
 11/97 anonim ***** válasza:
21%

Én is albérletbe mentem volna máshova 150 ezerért. Érte őket egy elég nagy sorscsapas. Elhiszem hogy rosszul esett nekik.


Nektek annyira nagy szükség lenne arra az 50 rongyra, ha már 80-rol le tudtál mondani?


Nekem 10 éve él a sógorom a férjem lakásában (ott születtek, de az örökség úgy lett elosztva, hogy a lakás a ferjeme lett). Soha nem szóltunk a sogornak hogy költözzön ki onnan ahol születettek, mivel egyelőre nem kenyérre kell a pénz halistennek, pedig havi 150ert kiadhatnank. 4 szobás tégla lakás.

2021. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag 2 hónapig ingyen lakhatást ígértem nekik,és mi fizettük volna nekik még a rezsit is.
2021. ápr. 18. 14:00
 13/97 anonim ***** válasza:
83%
Ha előre meg volt beszélve hogy fizetni kell akkor nem értem anyósod hisztijêt. Ha nem volt megbeszélve akkor tényleg pofátlanság.
2021. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
17%
2 hónap mi egy fedél nélkül maradt családnak?
2021. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 A kérdező kommentje:

Mivel mégiscsak család ezért engedtem el 80 ezer Ft.

Szeirntem jelképesen 50 ezer Ft nem pénz úgy hogy 2 hónapig teljesen ingyen lakhatnak mivel még fizettük volna nekik is a rezsit.

2021. ápr. 18. 14:01
 16/97 anonim ***** válasza:
85%
14: dolgoznak, van keresetük.... Rengeteg ember lakik bérlakásban...
2021. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 A kérdező kommentje:

Van félretett pénzük.

Dolgozznak,mindketten keresnek 350-400 ezer Ft

2021. ápr. 18. 14:03
 18/97 anonim ***** válasza:
97%

Az emberek kb fele egyet fog érteni veled, a másik fele nem.


Nézd a dolog jó oldalát, ha a pároddal emiatt nem megy rá a kapcsolatotok, lesz havi 130 ezer forintod. Cserébe utál a családja. Ennyi csak.

2021. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 A kérdező kommentje:

Én keresetek nettó 210


Igen hidd el jól jönne az a 130 ezer Ft, de hajlandó voltam elengedni 80 ezer Ft,mégis csak családról van szó

2 hónap teljes ingyen lakhatás,mi fizettük volna nekik rezsit is.

2021. ápr. 18. 14:04
 20/97 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, miért írtad le 6x hogy áprilisban májusban ingyenes lett volna?
2021. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!