Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pofátlanság vagy rendben van ?

Pofátlanság vagy rendben van ?

Figyelt kérdés

Apukám 2 hónapja meghalt, egyke gyerek vagyok,mindent rám hagyott.

Párommal 4 éve vagyunk együtt,ebből 2 éve összeköltöztünk.

Anyósékkel soha nem volt rossz kapcsolatom,hagyott minket,nem kritizált,nem szólt bele semmibe.


Anyóséknál önhibájukból leégett az egész ház, nem volt hova menniük, ezért felajánlottam,hogy lakhatnak az apukám lakásába, ami ügye az enyém már,de egy kis minimális albérlet összeget el szeretnék kérni 50 ezer Ft,mivel alapból is kiadtam volna a lakást albérletbe,csak nem 50 hanem 130 ezért Ft.

Erre anyós elkezdett fintorogni,hogy mégis hogy merek én kérni bármit is,hisz család az család.

Ha fordított helyzet állna elő akkor ők ingyen adnák .

Anyós folyton a fiát baszogatta,hogy miért nem szól rám,párom annyival lerendeztem,hogy nem az övé a lakás,semmi köze hozzá,azt csinálok vele amit szeretnék és szerinte teljesen rendben van,hogy egy kis minimális jelképes bért kérek.

Anyósnak mondtam,hogy szerintem sehol máshol nem kap 50 ezer Ft, 2 szobás 60nm² lakást, még szobát sem.

Erre inkább elmentek 150 ezer Ft albérletbe,merthogy basszam meg a lakásomat ők aztán nem fizetnek nekem semmit



2021. ápr. 18. 13:49
 31/97 A kérdező kommentje:

Megtörtént a baj

Biztosító ezért nem fizet

2021. ápr. 18. 14:27
 32/97 anonim ***** válasza:
19%

nekem nem lett volna pofám pénzt kérni.

Felajánlottad, hogy ott lakhatnak, nekem ez nem azt jelenti, hogy kiadom nekik bérbe.

2021. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
57%
legalább ne pont a húslevest írtad volna... azért attól ritkán ég le a ház.
2021. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 A kérdező kommentje:
Nekünk ezt mondták
2021. ápr. 18. 14:32
 35/97 anonim ***** válasza:
77%
Ha normális család lennétek, te felajanlottad volna a segítségedet, anyosodek pedig felajanlottak volna h valamennyit fizetnek nektek érte.
2021. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
84%

Lol, mekkora szentek vannak itt. :D

Xard le őket, neked van igazad. Oké, leégett a házuk, szánjuk bánjuk. ÉÉÉÉS? A cégük is leégett ahol dolgoztak?

Ja nem, csak szerettek volna élősködni. Ugyanmár. Gyakorlatilag kaptak volna egy már berendezett lakást potom pénzért. Főleg ha van megtakarításuk és az összbevételük 350-400 k, nehogy már ne tudjanak venni belőle pár új ruhát, meg kifizetni a rezsit, kaját.

Én se engedtem volna őket oda ingyen, max az első hónapot elengedtem volna. Ja nem, mert nálunk se anyósék, se anyámék nem ilyen szemtelenek, el se fogadták volna az ajánlatunkat, ha nem fizethettek volna érte valamennyit.

2021. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
61%

Ja húslevestol szerintem sem. Se zsír, se semmi ami lángra kaphat.


Nagyon kamu szagú ez az egész sztori.

2021. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:

Hogy ott hagyták a gázon a kaját

Meg a sütőbe


Elmentek boltba

Közben össze futottak pár ismerőssel, fel mentek hozzájuk egy kávéra elbeszelték az időt


Én nem szóltam bele,hogy egy húsleves komolyan...én se hittem el csak ezt mondták,egy ilyenért még nem állok le vitatkozni

2021. ápr. 18. 14:34
 39/97 anonim ***** válasza:
65%

Hogy ott hagyták a gázon a kaját


Meg a sütőbe


Aha, eddig ugye csak a húslevesről volt szó, meg a boltról.

2021. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:

Én nem fogok ezen vitatkozni velük,hogy mit hagytak,hogy történt,miért lett tűz

Beismerték,hogy igen ők tették figyelmetlenek voltak

2021. ápr. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!