Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pofátlanság vagy rendben van ?

Pofátlanság vagy rendben van ?

Figyelt kérdés

Apukám 2 hónapja meghalt, egyke gyerek vagyok,mindent rám hagyott.

Párommal 4 éve vagyunk együtt,ebből 2 éve összeköltöztünk.

Anyósékkel soha nem volt rossz kapcsolatom,hagyott minket,nem kritizált,nem szólt bele semmibe.


Anyóséknál önhibájukból leégett az egész ház, nem volt hova menniük, ezért felajánlottam,hogy lakhatnak az apukám lakásába, ami ügye az enyém már,de egy kis minimális albérlet összeget el szeretnék kérni 50 ezer Ft,mivel alapból is kiadtam volna a lakást albérletbe,csak nem 50 hanem 130 ezért Ft.

Erre anyós elkezdett fintorogni,hogy mégis hogy merek én kérni bármit is,hisz család az család.

Ha fordított helyzet állna elő akkor ők ingyen adnák .

Anyós folyton a fiát baszogatta,hogy miért nem szól rám,párom annyival lerendeztem,hogy nem az övé a lakás,semmi köze hozzá,azt csinálok vele amit szeretnék és szerinte teljesen rendben van,hogy egy kis minimális jelképes bért kérek.

Anyósnak mondtam,hogy szerintem sehol máshol nem kap 50 ezer Ft, 2 szobás 60nm² lakást, még szobát sem.

Erre inkább elmentek 150 ezer Ft albérletbe,merthogy basszam meg a lakásomat ők aztán nem fizetnek nekem semmit



2021. ápr. 18. 13:49
 51/97 anonim ***** válasza:
55%
50, nem, olyan nincs :D
2021. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 A kérdező kommentje:

Nem érted hogy ezt mesélték nekünk.

Nem fogok oda rohanni a rendőrökhoz, meg a

kárszakértőkhőz,hogy mi okozta a tüzet pontosan, árulják el !!


Képzeld el a családomban apukának a testvére öngyilkos lett lett,mindenki azt mesélte,hogy meghalt a lakásban szénmonoxid mérgezésben


Tanulság:amit mesélnek nem biztos,hogy úgy is van.

2021. ápr. 18. 14:48
 53/97 anonim ***** válasza:
42%
Részegen elaludtak cigivel a kézben, csak ezt nem lehet mondani, helyette lett a többfokozatos először húsleves, aztán sütőben hús is, aztán a bevásárlásra plusz vendégségbe menés is. Hazudnak, mint a vízfolyás, pénzért sem engedném be a c. bandát a házamba.
2021. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
31%

Azt csinálsz amit akarsz kérdező a te lakásod. De majd ha gyereked lesz akkor ne kelljen az ingyen bébiszittelés se a nagyszülőktől.


A helyükben én is inkább fizetnék másnak akár havi 300 ezret de tőled nem kéne semmi se. De azt közölném hogy cserébe ugyan ezt várd visszafelé, ha neked kell bármiben segítség. Unokára vigyázás csakis minimum 1500/ óráért, hiszen más szitter 2 ezerért dolgozik, hatalmas segítséget nyújtok neked.

2021. ápr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
16%
Ti most hol laktok a pároddal? Albérletben? Saját lakásban? Párod lakásában?
2021. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 A kérdező kommentje:
Saját lakás,közös a lakás
2021. ápr. 18. 15:06
 57/97 A kérdező kommentje:

Nem kell vigyázni az unokákra mivel nem lesz gyerekünk

Amúgy nem is lehet

2021. ápr. 18. 15:08
 58/97 anonim ***** válasza:
20%

36os, oké az én menyem se ilyen fillérkufircoló mint a kérdező :-D


Oké, számolgasd csak a pénzed, de eljön majd az az idő mikor neked kéne a családi segítség és nehogy pofára ess kérdező. Én ezek után előbb törném el a kezem mint hogy bármit is megtegyek neked ingyen. Még azt is felszámolnám ha ebédre jössz.

2021. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
24%
ha két hónapja halt meg apukád, az a lakás még nincs a neveden, ergo a hagyatékiig nincs jogod kiadni. Szóval egy fillér kr nem ért volna, ha odamennek az anyósodék.
2021. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
66%

Èrdekes itt pár vàlasz. Ha a kérdező lakàsa ègett volna le, és anyós akarna bèrleti dijat, sokan azt irnàk, hogy ne èlősködjön anyóson, vegyenek ki albèrletet. De igy meg szegény anyós... Egyébként én valszeg úgy közöltem volna, hogy persze lakjanak ott addig míg sikerül megoldjàk a heyzetet, ebből èrtettèk volna, hogy ne èletük vègèig tervezzenek ott lakni. Addig nem vennèk el pénzt, de nyilván nem is évekig tartana így a helyzet.

A kèrdèsről pedig az a vèlemènyem, hogy épp akkor jelent meg, amikor egy másikat töröltek. Sok a hirtelen kiegèszítès,elég kamunak tűnik.

2021. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!