Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon nehéz mit tegyek?

Nagyon nehéz mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lassan 4 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon szeretjük egymást. De a mérgező anyja miatt már lassan gondolkodom, hogy folytassame ezt a kapcsolatot. Nagyon nehéz ez most nekem!

Helyzet a követlező: már lassan 1 éve hogy keményebben kezdett piszkálni még nem vagyunk össze költozve ezért inkább nálunk alszunk ritkább mikor a párom bál de ettől elteminge itt vagyunk szinte minden nap, ha nálam van akkor kezd írogatni hogy (gyere már haza nem vagytok házasok hogy együtt legyetek) akkor (ereszd haza mert megunjátok egymást)

S már sokszor vesztek össze azon is hogy én ne mennyek velük sehová, ők most külfőldön vannak de a messengeren adja nekünk a programot hogy micsinaljunk egész nap s hogy hova mennyünk szóval én már 1000000x leültem megbeszélni a párommal akkor azt mondja hogy változik és nem ilyen lessz de már ezt párszor mondta! Persze ő kiáll mellettem de ezen változtatni kell. Olyan is volt hogy célozgatott egy egy hibára hogy hátha elmegyek mert volt pár olyan hogy már elegem volt és ezért gyalog akartam haza indulni az ugye 12km a párom persze mindig után ám jött de olyankor inkább csak egyedül szeretnék lenni s jó messze a páromtól úgy hogy hetekig ne is lássam mert akkor szerintem helyre jönne valamennyire ez az egész! Persze jövőbe kíséretnénk menni külföldre és abból a pénzből hazat!



2021. ápr. 20. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Elhagynám. Ha a párod ezt meg akarná oldani, akkor már megtette volna.
2021. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Ti hány évesek vagytok? Nehéz elképzelni, hogy felnőttek vagytok, mert a leírásodból az jön le, hogy gyerekes módon kötődik az szüleihez, akik abszolút gyereknek tekintenek mind2töket.

Én szakítanék és olyan pasit keresnék, aki nincs a szülei befolyása alatt, hanem már felnőtt.

2021. ápr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%
Mennyünk .. micsinájlunk.. Iskolába járjatok. ahelyett hogy felnőttesdit játszotok.
2021. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Moost akkor mi van?

Ha külföldön van, honnan tudja, hol vagytok éppen?

2021. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Van itt gond, nem kevés... Próbàltam kihàmozni a lènyeget. Két kérdés, mennyi idősek vagytok? Dolgoztok -e?
2021. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

" a párom bál "


ez mi akar lenni?

2021. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

Persze jövőbe kíséretnénk menni külföldre és abból a pénzből hazat! -> sztem ez a mondat a csúcs, a legjobb maradt a végére :)


Kedves kérdező, sajnos sok helyen nagyon nehéz értelmezni, amit írtál, de amennyire ki tudom hámozni, jobb lenne ezt a kapcsolatot a mostani formában hanyagolni. Nem fog változni az anyukája. Az egyetlen megoldás arra, hogy békés jövőtök legyen egymással, ha a párod nyomatékosan közli az anyukájával, hogy eddig és ne tovább, lesz szíves nem beleavatkozni az életetekbe. De ennek már meg kellett volna régen történnie, én nem hiszem, hogy ő tényleg kiáll érted (ahogy írtad), mert akkor az édesanyja már visszavett volna.

2021. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A párod szerintem jobban szereti az édesanyját, bár, ez nem meglepő egy 15 évestől.
2021. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2021. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az egészet nem értem. Pedig kijártam pár iskolát.
2021. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!