Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehet leszerelni a...

Hogyan lehet leszerelni a mindent IS tudó anyóst?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel öt éve alkotunk egy párt, egy év múlva lesz az esküvőnk. Tervezünk házat venni, 2-3 éven belül gyermeket vállalni, de mindezt beárnyékolja anyóspajtás személye. Ő mindent tud, mindent jobban tud. Milyen hitelt vegyünk fel, hova költözzünk, milyen kutyát vegyünk, mikor essek teherbe, mi legyen a gyerekeink neme(!) és neve, hogyan étkezzünk, mit csinálunk rosszul stb. Kedvencem az, mikor az étkezési szokásainkat bírálja 62-es ruhamérettel, cukorbetegséggel, magas vérnyomással és derék problémákkal. Hozzátenném, hogy mi odafigyelünk, hogy mit eszünk és sportolunk.

Senkire sem hallgat, még a férjére sem. Ha megkérjük, hogy ne oktasson ki minket, sírva fakad.

Előre félek hogy mi lesz az esküvőn, vagy ha jön a baba...


Nálatok bevált valami azon kívül, hogy nem látogatjátok meg és nem veszitek fel a telefont? El vagyok keseredve... :(



2021. ápr. 20. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Vőlegényednek kell ezt kezelnie. Utóvégre születése óta ismeri.
2021. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha most terveztek házat venni, szerintem legyen 50 kilométer közte és köztetek (minimum).
2021. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán honnan tudja a mindennapjaitok legapróbb részleteit is? Nem kell mindent megosztani vele (inkább semmit), akkor nem tud mibe beleszólni.
2021. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Az ország másik felébe költözzetek. A lehető legmesszebb az anyóstól.
2021. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Metionin ***** válasza:
92%
Ügyesen és minél hamarabb, hogy mire lesz gyereketek, ne legyen olyan lelkes a beszólogatással. Nem ártana a házvásárlással is okosan csinálni hogy kellő távolságban legyen az öreglány. Egyébiránt meg nem kell neki mindenről tudni. Vettünk fel hitelt, pont. Kinéztük a házat, pont. Terhes vagyok, pont. Nem kell a részleteket az orrára kötni, amiről nem tud, abba nem tud belekötni. Ha meg valamit mond, mondjátok hogy oké és csináljátok továbbra is úgy ahogy akarjátok.
2021. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Én a "mindent is"-t használókat szerelném le. Fejezzétek már be ezt a proliskodást.
2021. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Minel kevesebbet tud annal jobb. A ferj eleg balfax h nem birja leallitani. Gondolom a picsogas miatt inkabb rahagyja. Ez a fegyvere ugyhogy ne hagyjatok hogy ezzel manipulaljon. A volegenyed szepen beszelgessen el vele hogy ha igy folytatja nemhogy beleszolni nem fog de nem lesz ott az eskuvon az unokat meg keprol nezegetheti . Durvanak hangzik, de ezek szerint az egesz csaladot " uralja" anyos ugyhogy helyre kell mar rakni.
2021. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Sógorom úgy oldotta meg, hogy az ország másik végébe költözött és hetente egyszer beszélnek.

Cserébe a férjemmel kb minden nap, de azt lerendezi ő.. én meg aztán nyugtatom a férjem. És jól meggondoljuk hogy mit osztunk meg vele.

Jó tanács 1: költözzetek messzire

Jó tanács 2: nem kell vele mindent megosztani

Jó tanács 3: leszrom tabletta

2021. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Minden nap van itt egy ilyen kérdés. Nem akarok rossz indulatú lenni, le is pontozhattok ha nincs igazam, de Kérdező. Tényleg kismillió ilyen kérdés van már itt, írd be a keresőbe és olvasd el a válaszokat, hátha találsz valami megoldást.
2021. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

9# szerintem inkabb megerositest, biztatast varnak, van akinek mar attol jobb ha kiadja magabol.

Sok esetben az ilyen manipulatorok annyira jol jatszak a " dehat en csak jot akarok" szerepet hogy a tobbi erzi magat hulyenek.

2021. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!