Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kètszínű anyóssal mit lehet...

Kètszínű anyóssal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, pár hónapos kapcsolat. Eddig nem szólt bele a kapcsolatba, egész rendes is volt velem, kedvelt. Aztán persze talált valamit amibe beletud kötni

Húsvétkor puszi helyett csak integetve elköszöntem , mert siettem, és az anyós sérelmezte hogy “hátat fordítottam neki meg hogy egy puszit se adtam” annyira mellre vette h nem szívesen megyek hozzájuk, és a munkája miatt eleve keveset tudunk náluk aludni

Az anyja párja beszólt egy olyat is (lassan oltani fognak és asztmám, meg allergiáim vannak) a barátomnak hogy jól gondolja meg a gyerekvállalást mert nézték a papírjaimat....🤣🤣🤣

(Kb mintha aidses lennék úgy állítanak be) egy allergia miatt!


Sajnos a párom ezeket kikotyogta, én sírtam is mert nem szoktak bántani. Minden barátom a felnőttek nagy része mindig kedvelt engem, és az anyja is intelligensnek meg kedvesnek tart-persze azt is sikerült megjegyezni hogy szép vagyok de nem a legszebb....



Szóval nekem első komoly kapcsolat, és nem tudom kezelni. Elég buták és indokolatlanok a megjegyzéseik. Mindig kedves voltam velük, de találtak belekötnivalót....

Hogy lehet az ilyet kezelni? Megmondom oszinten nagyon rossz és nem gondoltam volna..



2021. ápr. 21. 18:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
legközelebb, amikor ott vagy náluk, dugd el a cipőjét. Abból tanulni fog.
2021. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
egyébként rendesek velem ha ott vagyok, de tudom h a hátam mögött meg mennek (mehetnek ) a megjegyzések. Főképp azért esik rosszul mert nem ehhez vagyok szokva, általában kedvelnek az emberek, húsvétkor tonna kaját vittem, jól bánok a fiával, mégis...
2021. ápr. 21. 19:02
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Minel tobb jot csinalsz annal rosszabb. Ne hizelegj, valoszinuleg barmit csinalsz csak rossz leszel nekik.
2021. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Nincs is anyósod.
2021. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
ja és a párom nagyon nagyon rendes, az én szüleim legalább nem ilyenek...(bár velük nincs jó kapcsolatom) viszont tudja milyenek, és szerinte bárki lenne, találnának-vagyis találna az anyja belekötnivalót. APuját nem ismerem
2021. ápr. 21. 19:15
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
A sok kedvességgel rontottad el, azt hiszik, félsz tőlük, azért gazsulálsz. Vegyél vissza, kedves helyett legyél csak udvarias. Cselédnek néznek a szívességekért - hát legyen vége a szívességeknek. Megfelelési kényszered van, de rohadékoknak nem akarunk megfelelni, ugye.
2021. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

"Húsvétkor puszi helyett csak integetve elköszöntem , mert siettem, és az anyós sérelmezte hogy “hátat fordítottam neki meg hogy egy puszit se adtam”"


Miért nyaljátok-faljátok egymást a Covid kellős közepén, te jó ég?!

2021. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
32%
7.Még erről is ez jut eszedbe?Durva.
2021. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem akartam, pont a vírus miatt. Na meg én nem vagyok egy nyakba ugrós,ölelkezős... Mindig is azt éreztem távolságot kell tartsak tőle, és egy dolog kellett h találjon bennem valami belekötnivalót, az allergia a párja részéről szintén szánalmas. Nem voltam túl kedves, csak húsvét volt,nálunk illem sütni stb. engem is megkínálnak ha ott vagyok, meg segítenek
2021. ápr. 21. 19:24
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Ajhaj, az én anyosomek is ilyenek .

6ev házasság után én csak ünnepnapokon megyek, engem fel sem köszöntenek meg semmi.

A férjemnek mindig mondom azért, H menjen, miattam ne legyen velük rossz a kapcsolat, de en nem kérek belőlük ezek után . Az ilyen emberek nem változnak

2021. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!