Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezelitek az ilyen...

Hogy kezelitek az ilyen mindenbe beleszóló anyóst? Mert csak ő tudja mi jó a pici fiának?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindenbe beleszól, mit főzzek, milyen ruhát vegyek neki, milyen gyógyszer kell stb... 8éve vagyunk együtt, de egyre nehezebben bírom, főleg hogy itt nálunk becsatlakozik egy nővérke is aki szintén úgy érzi van bármi joga beleszólni az életünkbe. Bármi döntés meghozni úgy hogy az szembe megy az ő akaratukkal akkor teljes hiszti és sértődés. Sőt a párom nővére képes és lebasz amiért mi ilyenek vagyunk hogy nem fogadjuk meg az ő tanácsukat.

Teljesen a függnek a páromtól mindent tőle várnak el. Kocsi kerék csere, kocsi műszaki, bicikli szerelés, festés, bútor összeszerelés, csak hogy egy-kettőt említsek.

Nagyon szeretem a páromat csak ez ne lenne, rengeteget veszekszünk miatta. Előre félek mi lenne ha lenne gyerekünk..... mindenbe bele szólna, tudom ha nem figyelek oda egy percre azon kapnám magam hogy rábeszélne hogy a hétvégéket töltsük náluk úgy is nagy a ház és addig is beleszólhatna a gyereknevelésbe plussz hogy mit eszik a gyerek.


2021. ápr. 21. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Most az anyósnál laktok vagy mi????

Honnan tudnak mindent az életetekröl?

2021. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
a parodnak kell leallitani oket, nem neked. ha erre nem kepes, ninc mit keresnetek egymas mellett
2021. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Sovány vigasz, de van ennél rosszabb is. Mi már házasok voltunk, amikor anyósom még mindig gondozni akarta a fiát. Amikor meglátogattuk, egy hétre előre főzött nekünk, mert én biztos nem tudok még főzni. Ő vásárolt minden ruhát a férjemnek a kabáttól kezdve a nadrágon és cipőn át a gatyáig és zokniig. Egyszer meglátogatta páromat amikor beteg volt én meg dolgoztam, hogy ő most jött ápolni, mert én még erre sem vagyok képes, és ezalatt átrendezte az egész házat. Majdnem tönkretette az adásvételünket amikor saját házat vettünk. Szerencsére amikor a férjem megértette hogy ezek miért zavarnak, már le tudta állítani az anyját, így lassacskán kikoptak ezek, de nagyon nehéz volt. Amikor csak szövegel, amit azért nem tudott abbahagyni, azt meg elengedjük a fülünk mellett. Mondja csak, legyen boldog, mi meg csináljuk ahogy akarjuk. Ha meg pont ő is ott van és akkor szól bele, akkor a férjem leállítja, hogy az orvos, az ügyvéd, az építész, vagy más szakember ezt mondta és kész.
2021. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

M e n e k ü l j!


Az én sztorim olyan hosszú, hogy elkezdeni sincs erőm, de tényleg a legjobb tanács amit írhatok. Ezek az emberek nem változnak soha, ha majd esetleg egy időre eltűnnek, előbb utóbb újra felfognak bukkanni. Röviden a sztorim, hogy láttam, ahogy a nagyanyám tönkreteszi a szüleim házasságát, behálózza apámat, apám konkrétan a mamika csicskája, és most engem próbál az irigysége miatt módszeresen tönkretenni a drága mamik.rva. Egy szem tisztelet nincs bennem az irányába, egy igazi féreg. Azért írom ezt, mert bár fiatalnak számítok, bizony bátran állítom, az ilyen sosem változik meg. :( amíg él csak pusztít, akármit, ami az "útjában áll", akár emberi kapcsolatokat családot, a saját fiát, unokáját. A társadalom trashei ezek a fenyegető aurás nyuggerek.

2021. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nem kezelem sehogy, az a férjem dolga.
2021. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
88%
Sajnos, ez a férj dolga lenne. Próbáljatok elköltözni
2021. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért vagy a pároddal, ha ő maga is igányli az anyja "babusgatását?". Felnőtt embert nem találtál???
2021. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez esetben ez a férj dolga, itt egy kis segítség hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=tW1n-al8ydk

Ha ő csinál meg nekik mindent, akkor ő diktálhatja a szabályokat.

2021. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!