Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rá meritek bízni a gyereket...

Rá meritek bízni a gyereket hosszabb időre (napokra) anyósékra?

Figyelt kérdés
Valahogy félek ettől. Az anyósom nagyon le van robbanva. Az a típus aki kéthetente diagnosztizál magánál új problémát és irány a sürgősségi. Emellett túlsúly miatt nehezen mozog, már attól kifullad, ha kimegyünk a kertbe együtt. Egy bevásárlás után fél napot pihen, hogy kiheverje. Nem merném így rábízni a gyerekemet. Egyrészt mivan ha pont tényleg rosszul lesz? Vagy egyáltalán csak nem bírja játék közben követni? Azt nem akarom hogy a program TV+nasi legyen, de mást nem tudom hogy oldana meg. Apósom nem lenne ott mindig, dolgozik.

2021. jún. 3. 06:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
35%
Miért kéne rábízni bárkire is?
2021. jún. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%

Először előadod, hogy hipochonder, majd kiderül, hogy nem egészséges.

Te ismered meg a férjed, azért ezt simán meg lehet beszélni a gyk népe nélkül is.

2021. jún. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
65%
Én az enyémre rá merem bízni. Miért ne bíznám ? Nem egy gyereket felnevelt már. Az hogy te mit csinálsz, cseppet sem érdekel
2021. jún. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
#3 Mégis itt vagy! :)
2021. jún. 3. 06:16
 5/40 A kérdező kommentje:

#2 Van baja, de ha épp jól érzi magát, akkor keres valamit, ami miatt orvoshoz kell rohanni.


#1 Ők szeretnének pár napot vigyázni rá, hogy többet lehessenek együtt.

2021. jún. 3. 06:18
 6/40 anonim ***** válasza:
65%
Buta vagy . Csak a kifogást keresed . A mi gyerekeink nyaralni is voltak ,mind a kettőnk szüleinél. Nem egyszer. Olyankor 1 ,vagy két hétre mentek. Lásd csodát felnőttek.
2021. jún. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%

Ezt vele kellene megbeszélni szerintem. Mégis mennyi idős a gyerek?

Én pl anyósomra max egy két órára bíznám rá. Ő beteges, az én fiam(1,5 éves) meg nagyon izgága

2021. jún. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
60%
Nem, egyáltalán nem bíznám rá. A szüleimre igen, de a fizikai állapotuk miatt csak rövid időre, 1-2 napra, mert megterhelné őket.
2021. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
22%
Nem nekik szültem őket hanem magamnak, nem is bébicsőszök tudtommal. Elmegyünk meglátogatni őket, fogadják is szívesen mert imádják őket de tudják hogy mennyit bírnak velük lenni. Értelmes emberek megbeszélik az ilyen dolgokat egymás között nem hozzák egy anonim fórumra hogy szidjuk együtt az anyóst, bár úgy látom itt ez a szokás
2021. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%

Anyámákra is, apámékra is, anyósomékra is rá mertem bízni 1-1 teljes hétre is mindhárom gyereket, anyós emellé még sokszor bevette az unokatesót negyediknek, na mondjuk attól már kipurcant. Annyit szoktak csak kérni, hogy két ilyen hét között legyen 2-3 hét szünet regenerálódni, így osztom be a nyári szünetet évek óta. :)

Másfél éves koruk óta mennek ottalvósra, mióta nem kell nekik külön főzni semmit.

2021. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!