Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rá meritek bízni a gyereket...

Rá meritek bízni a gyereket hosszabb időre (napokra) anyósékra?

Figyelt kérdés
Valahogy félek ettől. Az anyósom nagyon le van robbanva. Az a típus aki kéthetente diagnosztizál magánál új problémát és irány a sürgősségi. Emellett túlsúly miatt nehezen mozog, már attól kifullad, ha kimegyünk a kertbe együtt. Egy bevásárlás után fél napot pihen, hogy kiheverje. Nem merném így rábízni a gyerekemet. Egyrészt mivan ha pont tényleg rosszul lesz? Vagy egyáltalán csak nem bírja játék közben követni? Azt nem akarom hogy a program TV+nasi legyen, de mást nem tudom hogy oldana meg. Apósom nem lenne ott mindig, dolgozik.

2021. jún. 3. 06:06
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
63%

Mennyi idős a gyerek? Ilyen kevés infó alapján nem lehet véleményt alkotni.

8 évesen már ott hagytam náluk pár napra bár betegesek voltak de nem az a kategória aki fél napot fekszik egy bolt után.

A tiedre nem merném ha kicsi még a gyerek.

2021. jún. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
35%
11# az igen, csak 8 évesen merted? :D De gáz. Rám már 3-4 éves koromban vigyáztak a nagymamámék, vagy talán az is lehet, hogy még annyi sem voltam.
2021. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg lényeges lenne, hogy mennyi idős a gyerek, csak az valahogy lemaradt.

Akkor így "látatlanban":

Ha az anyósék kérték konkrétan, akkor tisztában vannak vele, hogy mivel jár, mert minimum egy gyereket már felneveltek.

Egyébként a többség nagyszülője már nem fiatal, mindenkinek van ilyen vagy olyan baja. Ezen az alapon soha nem lehetne a nagyszülőkkel a gyerek.

Ha csupán ennyi a kifogásod és minden egyéb rendben van, akkor ezen lendülj túl!

Ha lenne valami egészségi gond, akkor majd elmentek a gyerekért.

2021. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves a gyerek?

Nem mindegy, hogy 2 hónapos vagy 12 éves!

A kérdés komolytalanságát mutatja, hogy még ezt a kritikus információt se írta le a kérdező. Nyilván semmi egyéb célja nincs a kérdéssel, csak kiírta magából anyósa iránti dühét, ellenszenvét, és keresne másokat, akik vele együtt szidnák.

2021. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
60%

Csináljunk egy klubbot. Utáljuk az anyósunkat.... . Pusztuljon minden anyós...

A párotok anyósa is!

2021. jún. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
88%
Hétvége szokott lenni max időszak.
2021. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
75%

Mi nem bíznánk rá Anyósomra mert szeleburdi nagyon. A lányunk 1,5 éves, Anyósom meg 73.

A szüleimre rá mernénk bízni már most is 1-2 napra, fizikailag kb annyit bírnának, 3 év múlva akár egy hétre is. Most még nagyon menni kell utána, ha nem a megszokott környezetben van.

2021. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
89%

A szüleimre bármikor rá merem bízni, most 3 éves (mivel 100 km-re laknak, így "tömbösítve" szokott ott lenni egy-egy heteket, szeret nagyon ott lenni, ők is szeretik, fiatalos, aktív nagyszülők.

Anyósom és apósom sajnos már nem él.

2021. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kor valóban lemaradt. 2 éves lesz a napokban. Azokat a válaszokat nem értem, hogy nem anyósnak születem, meg miért nem vigyázok rá én... Ők szeretnék ha ott lenne velük pár napot, nem én könyörögtem. És nem azért jöttem, hogy együtt szidjuk anyóst, de úgy érzem, hogy jogosan aggódok, ha egyszer lehajolni sem tud. Ez nem gonoszkodás, hanem tény. És mielőtt ezt elmondanám neki, gondoltam megkérdezem, hogy mások hogy látják. Kellemetlen lenne azt mondani neki, hogy Marika, sajnálom, de mivel nem nagyon tudsz nyögés nélkül megmozdulni, inkább nem hagynám itt a gyereket napokra.
2021. jún. 3. 09:57
 20/40 anonim ***** válasza:
96%
Te látod, hogy anyósod mennyit bír. De az is lehet, hogy többet, mint amit mutat. Próbáljátok ki, hogy egyszer egy napon keresztül ő legyen vele, de te is a közelben legyél. Ha minden jól alakul, akkor te is nyugodtabban bízod rá a gyerekedet.
2021. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!