Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rá meritek bízni a gyereket...

Rá meritek bízni a gyereket hosszabb időre (napokra) anyósékra?

Figyelt kérdés
Valahogy félek ettől. Az anyósom nagyon le van robbanva. Az a típus aki kéthetente diagnosztizál magánál új problémát és irány a sürgősségi. Emellett túlsúly miatt nehezen mozog, már attól kifullad, ha kimegyünk a kertbe együtt. Egy bevásárlás után fél napot pihen, hogy kiheverje. Nem merném így rábízni a gyerekemet. Egyrészt mivan ha pont tényleg rosszul lesz? Vagy egyáltalán csak nem bírja játék közben követni? Azt nem akarom hogy a program TV+nasi legyen, de mást nem tudom hogy oldana meg. Apósom nem lenne ott mindig, dolgozik.

2021. jún. 3. 06:06
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
93%

Az én anyósomra simán rá merem bízni bármikor. Ha úgy adódna akkor több napra is. De ő fiatal, egészséges, bírja a tempót.

Te ismered anyósodat. Először hagyd ott csak 1-2 órára, nem értem miért kellene rögtön napokra ott hagyni. Aztán ha minden rendben, akkor ott aludhat egy éjszakát, de hétvégen, vagy amikor após is otthon van, így ketten tudnak rá figyelni.

2021. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
76%

Oké, hogy anyós mit akar, de te akarod ott hagyni? Vajon a gyereked, ha tudna beszélni, akarna maradni napokig?

2 éves gyereket nem hagynám ott!

2021. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
#32 Több okból sem akarom otthagyni. Egyrészt féltem a kicsit anyósom egészsége miatt, másrészt nem tetszik az ahogy főzne rá (zsíros, fűszeres, cukros kaják, nasi minden mennyiségben). Az sem megoldás, hogy főzök én, mert akkor sírva fakad és nem kell a dráma. Ő egy péntek-vasárnapra gondolt, amit sokkalok. De nyilván nem vágtam rá hogy na még mit nem. Nem akarok tiszteletlen lenni, illetve a férjemet sem akarom megbántani. A fiam se biztos hogy annyira élvezné, mert anyósomék kiabálva beszélgetnek és állandóan marják egymást. Sehogy se tetszik a helyzet, de nem akarok közellenség se lenni,ezért kértem ki az itteni véleményeket. Kaptam jó tanácsot szerencsére. :)
2021. jún. 3. 18:47
 34/40 anonim ***** válasza:
38%

"másrészt nem tetszik az ahogy főzne rá (zsíros, fűszeres, cukros kaják, nasi minden mennyiségben)."

Huu mi baja lesz néha? Ferjedet is biztos halálra mérgezte gyermekkorában. Ennyi idióta túlféltő hülye szülőt, mint ami manapság van.... tiszta gáz

Sajnálom az anyósod. Megérdemled ha megharagszik rád

2021. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
#34 Apósom nemrég volt katéterezésen érelzáródás miatt, a férjemnek pedig nagyon magas volt a koleszterinje az apjával egyetemben, após és anyós is gyógyszert szed a vérnyomására. Az csak extra, hogy apósomnak szívrohama volt... Szóval igen, az étolaj étolajjal életstílus mérgez másokat is, nem csak az ő 190 kg-ját eredményezte. Az meg szerintem nem olyan elítélendő, hogy nem akarom, hogy a gyerekem rászokjon a csoki cukor nasikra, mert utána azt fogja kívánni, pedig semmi szüksége rá. De elfogadom, ha szerintetek túlféltő szülő vagyok, legyen. Attól még nem változik a véleményem.
2021. jún. 3. 21:38
 36/40 anonim ***** válasza:
61%
Nagyapám túrórudit hozott mindig haza munka után nekem amikor kicsi gyerek voltam (pár éves). Mamám bármit meglett a boltban. Mégis egészséges felnőtt lettem és nem lettem cukor függő
2021. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
61%
Meg igazából gondolom ők nem csak egyszer-kétszer ettek olajos ételt, hanem évtizedeken keresztül. Dehát te tudod.
2021. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
54%
Ne bízd rá. Én anyósom ennél szintekkel jobb, de oda se szívesen, max pár órára. De ilyen sem volt még sose. Még senkire se bíztuk egy másodpercig se, pedig három éves.
2021. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
75%

"De nyilván nem vágtam rá hogy na még mit nem. Nem akarok tiszteletlen lenni, illetve a férjemet sem akarom megbántani. A fiam se biztos hogy annyira élvezné, mert anyósomék kiabálva beszélgetnek és állandóan marják egymást. Sehogy se tetszik a helyzet..."

A te gyereked és nem az anyósé. Úgy néz ki nem szeretnéd rá bízni, hát ne tedd! És ne érdekeljen más véleménye, szerintem más is tenne a tiédre

2021. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Szaszi98 ***** válasza:
36%

Az én anyósom közveszélyes volt mert verekedett meg idős korában is.

Ezért felügyelet nélkül nem hagytam volna kettesben vele.

Bár meg nincs gyerekem és halistennek már nem él.

2022. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!