Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van bennem egy tüske a párom...

Van bennem egy tüske a párom anyjával kapcsolatban. Hogyan tudnám elfogadni az anyóst?

Figyelt kérdés

Meleg pár vagyunk, az én anyám ha meglátogat mindkettőnket megpuszil es hoz ajándékot a páromnak is, és aztán süt-főz a kedvencét. Az o anyja sosem hoz nekem semmit, meg sem ölel.

Ugyanakkor, ha segítségre van szüksége, akkor mindig megtalál engem, mert a pici fia sosem csinál meg neki semmit.

Zavar a dolog nagyon. Én sosem megyek hozzá üres kézzel, ráadásul a születésnapjáról, anyák napjáról is én szoktam gondoskodni, mert a párom ilyesmikben nagyon trehány. Én is őrülnék ha az anyja kedveskedne nekem. Úgy ahogy az én anyám a párommal


2021. jún. 7. 01:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
De ezt nem várhatod el, mert ő nem olyan. A te anyukád szabad döntése, hogy ilyen, ahogy anyósé meg az, hogy nem.
2021. jún. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Egyik iylne másik olyan, ez van, nem tehetsz vele semmit.
2021. jún. 7. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem azért ilyen, mert nem kedvel, ő egyszerűen ilyen.
2021. jún. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az én anyám nem nagyon foglalkozik velünk a páromé annál többet! de ez nem zavarja se engem se a párom, ez van
2021. jún. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy, nem kell mindenkit szeretni. Neked sem kellene így becsicskulni neki. Teljesen fölöslegesen erőlködsz, csak a saját életed keseríted.
2021. jún. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Még így is nagyon szerencsések vagytok, sok meleg pár van ilyen szempontból sokkal rosszabb helyzetben. Tudom, hogy ez téged nem vígasztal, de értékelendő azért amit tesz.
2021. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Más típus, én se ölelgetem a rokonokat, még azokat se, akiket szeretek.

Az ajándékozás meg pl nálunk nem szokás, csak a gyerekek szoktak még Karácsonyra is kapni valamit, ami nem csak max egy tábla csoki

2021. jún. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%

1-nek igaza van(meg mindenkinek) szabad döntés, hogy ki milyen. Neked is szabad döntésed van arról, hogy segítesz-e neki, meg viszel-e neki valamit.

Helyedben visszafognám magam és megtanulnék nemet mondani. Talán jobban is fog értékelni utána

2021. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem szokás mindig ajándékot vinni. Csak ünnepekkor viszünk valamit.
2021. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
Én egyáltalán nem vagyok ölelgetös sosem olelem meg az anyósom pedig kedvelem de egyszerűen nem vagyok olyan természetesen ha meg akarna ölelni akkor hagynám sőt vissza olelnem de minden ember más szóval szerintem nem ellened szól
2021. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!