Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom anyukája levegőnek néz?

Párom anyukája levegőnek néz?

Figyelt kérdés

Pér éve együtt vagyunk már a párommal, és azt vettem észre, hogy az anyukája akivel mellesleg semmi kimondott konfiktusom nem volt, néha mintha észre se venné, hogy léteznék.

Pl. Segítettünk neki a ház körül, a válasz rá, köszönöm fiam, nekem semmi. Ülünk az asztalnál, megkóstolod fiam ezt vagy azt, majd viszel fiam ezt vagy azt (együtt élünk évek óta..) és hasonló kérdések. Vagy mesél egy múltbeli sztorit mikor én is ott voltam náluk, annyit mond, hogy te is itt voltál fiam és a testvéredék is (igen, a testvérét és párját már tudja többesszámban említeni).

Vagy 2x előfordult, hogy vendég-szomszés érkezett míg ott voltunk náluk, a fiát bemutatta, engem nem, rámnézett és haladt tovább.

Most ezek lehet nem tűnnek nagy dolognak de élőben annyira furán jön ki, és már páromnak is feltűnt, de nem érti ő sem, hogy miért.

Szerintetek? Én gondolom túl ?



2021. jún. 18. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod túl, tényleg levegőnek néz ezek alapján. Ha csak 1-2x fordult volna elő ilyen akkor azt mondanám, hogy csak véletlenül fogalmazott így, de ennyi példa már nem lehet véletlen. A figyelmen kívül hagyás egyébként elég megalázó dolog. Nem nagyon kedvel téged szerintem. De ezen kívül milyen a viszonyotok?
2021. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
95%

De nagy dolgok ezek. Szándékosan csinálja szerintem, hogy téged frusztráljon a helyzet és minél többet töprengj rajta.

Megoldás: kerülni kell. Vigyázz vele, ne ossz meg vele sok személyes infót. Ez a legveszélyesebb, amikor valaki ki sem mondja hogy problémája van veled, csak hátulról fúr.

2021. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem anyám csinálta ezt anno.

Sztem ez ilyen passzív-agressziv dolog lehet nála.

Szerintem nem kedvel valamiért

2021. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha-ha.. nem kedvel? Egyenesen gyűlöl téged...

Kedves párod mi a fenéért nem nyitja ki a kis száját és kérdezi meg az anyját, hogy mi a baja veled????

2021. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne foglalkozz te se vele, ennyi.
2021. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Legyél vele pontosan ugyanolyan, mint ő veled. Pontosan.
2021. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Jól írták, passzív agresszív, ki nem állhat téged. Én kerülném a társaságát, és nem osztanék meg semmi infót vele. Az pedig biztos, hogy a férjem már rég rákérdezett volna nála, és ha nem képes engem emberszámba venni akkor nem járnánk hozzá.
2021. jún. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért mész oda? Hanyagold őket 100%. Ha ők ekkora tahók, te mit akarsz tőlük? Hagyd őket békén, és ha párod esetleg rákérdez, mondd meg, hogy miért ignorálod az anyját.
2021. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak is feltűnt a dolog, és csak annyit mondott erre, hogy nem érti miért csinálja? Jó nagy birka lehet ő is, már ne is haragudj. Egyértelmű a szituáció, az anyja megalázza a szerelmét, ő meg csak pislog szó nélkül. (Leendő) anyósod jól mondják, egy passzív agresszív hárpia, az ilyen sose változik, el kell kerülni messziről. De ilyen férfi tudod kinek kellene, aki egy szóval sem áll ki melletted...
2021. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Igaza van a 9-nek. Hogy tudod ezt a lagymatag hozzáállást elviselni a férjedtől?
2021. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!