Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mikor féltékenyek az anyák a...

Mikor féltékenyek az anyák a fiúk feleségére?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Ha jobban főz süt náluk
Ha csak a feleségével foglalkozik és elfelejti az anyját
Ha sokkal szebbek
Ha több pénzt keresnek
43 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Mindig.
2021. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Olyan opció miért nincs, hogy nem féltékenyek? Mert ilyen is előfordul, normális családban meglehetősen gyakran...
2021. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegyik féltékeny.
2021. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
De amúgy, nem mindig féltékenyek. Vannak azok az anyukák akiknek egyszemfiuk van, és próbálnak uralkodni rajtuk, ha ez nem sikerül akkor a kismenyét veszi elő, hogy mit tesz a fiával stb..
2021. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Sem meny, sem anyós nem vagyok, de én pont a fordítottját tapasztalom a környezetemben.

Általában a csajok féltékenyek a pasi anyjára, annak az elvitathatatlan örök státusza miatt.

2021. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Anyós vagyok és szeretem a menyemet és ahogy látom, ő is engem.

Soha egyetlen barátnőjére a fiamnak nem voltam "féltékeny", mivel mindketten olyan szerepet töltünk be az életében, amit a másik nem adhat meg.

2021. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem voltam/vagyok féltékeny egyikőjükre sem, egy átlagos családban megvan a helye-szerepe minden résztvevőnek.
2021. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerencsém van, nem csak a páromat tekintve, de az édesanyjával is nagyon szeretjük egymást kezdettől fogva. Nyilván ebben nagyon sok szerepe van a fiának is, hiszen ahhoz, hogy egy anyós hogyan viselkedik a menyével, bőven hozzátesz a fia is. Mivel nagyon szeretjük egymást, ő mindig úgy kommunikált rólam az édesanyja felé, hogy csak pozitívumokat hallott rólam; illetve látta a fián, hogy boldog és neki ez volt a legfontosabb.
2021. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Valahogy anyum egyáltalán nem féltékeny a páromra... Sőt, tök jól kijönnek egymással már az első perctől kezdve.
2021. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
egészséges lelkületű ember nem féltékeny a gyermeke párjára, ha igen akkor ott baj van a toronyban.
2021. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!