Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tudnam megertetni anyossa...

Hogy tudnam megertetni anyossal, hogy ostobasagokat mutat a gyereknek?

Figyelt kérdés

Anyos heti 2-3szor atjon segitseg gyanant. Ameddig itt van, en el tudom intezni a dolgomat, meg azokat amiket gyerek mellett nem tudok.

Nade. Ilyenkor "lefoglalas" cimszoval ezeket csinalja a gyerekkel:

- all az ablak elott vele es rohog, ahogy uti meg rugdossa az ablakuveget

- tekergetteti a suto gombjait

- kiszedeti a koszos kulcsot a zarbol, had ragja(van sajat jatekkulcsa a gyereknek)

- kipakoltatja vele a fiokokat mert az is milyen vicces

- folyatja a csapbol a vizet

- a telefon zsimorjat huzgaltatja, mert mennyire tetszik neki


Mondtam mar neki nem egyszer, hogy ezeket melloze legyenszives, mert ha nagyobb lesz azt hiszi a gyerek, hogy milyen jo dolog a bekapcsolt sutot matatni, vagy az ablakot utogetni. De egyszeruen nem fogja fel, vagy csak szimplan leszrja amit kerek tole. Volt ebbol mar egy osszeveszes, akkor nem jott egy hetig, mert hogy kepzelem, hogy megmondom neki mit csinaljon az unokajaval. Parom mellettem all, o is probalta felvilagositani az anyjat, hogy ezeket mellozze, de az se erdekli.


Mondjam meg neki, hogy akkor inkabb ne jojjon, vagy hagyjam, had csinalja a gyerek? Mi az aranykozeput?

Azt megjegyzem, hogy nem erdekel a sertodese, szivem szerint elkuldtem volna mar a busba parszor. Egyszer megtettem es en voltam a vilag leggonoszabb embere, hogy nem engedem a gyereket kibontakozni. De nem erdekel, nekem nem palya a fent emlitett dolgok. De hogy ertessem megis meg vele, ha ennyire nem erdekli?


2021. júl. 21. 09:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Járóka és probléma megoldva. Nagyi meg nem maradhat vele kettesben.
2021. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért megy anyós,hogy anyuci intézhesse a dolgait,hanem,ha már ott van anyós,anyuci intéz ezt-azt.

Tehát nem vagy rászorulva,hajtsd el a pcsába!ilyen segítség senkinek sem kell

Szerintem

2021. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk ezt mind szabad a gyereknek 😅
2021. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom mekkora a gyerek, de nekem egyik se skandallum.

Én négy gyerek apja vagyok

Az sok munkába került, hogy megértéssem az anyóssal, hogy a gyerekneveléshez bőven elég a két szülő.

Ha meghívjuk, átjöhezt vendégségbe, ennyi a szerepe.

2021. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!