Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most én reagálom túl? Vagy ne...

Most én reagálom túl? Vagy ne foglalkozzunk vele?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap délután átmentem a barátomhoz. A tesója nem otthon lakik. 3 éve vagyunk együtt és már sokszor aludtam ott. Este olyan 6 körül szeretkeztünk( a szülei nem voltak otthon). Majd utána oldalon feküdtünk és egymást átölelve elaludtunk kb. 7-8 körül. Reggel kb. 6 órakor felkeltünk felöltöztünk meg ilyenek aztán csináltunk reggelit mindenkinek. Amikor a szülei ki jöttek akkor megkérdezték hogy milyen volt az este és hasonló. A ruháink a szobán belül el volt dobálva, egy takaró volt rajtunk de úgy hot az látszott hogy felső nem volt rajtunk. Aztán azt mondta a barátom anyja hogy amikor este látta hogy az előszobában van a táskám akkor szólt nekünk de nem válaszoltunk aztán kopogott de nem válaszoltunk ezért bejött és látta hogy alszunk. Most furán érzem magam hogy látott minket, vagy ezzel ne törödjek?

Remélem érthető amit írtam. Szerintetek nem volt gáz ?



2021. aug. 20. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit nem értek, ha zavar, hoyg valaki benyithat, akkor miért nem zárjátok be az ajtót????
2021. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Jaj ne aggódj ezen, ők is szexelnek egyértelműen.

Nem kell ezen rágódni tök normális dolog

2021. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Én sehol nem látom a problémát, ami a kérdést ihlette(?)

Mit látott amit szégyellnetek kellene?

Azt, hogy alusztok?

Egy olyan helyen, ahol számodra nem gond, hogy “közterületen” takaróba tekerve járkálsz, akár az ellenkező nemű szülő jelenlétében is, nem hiszem, hogy pont az alvás probléma lenne!

2021. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha jól értem, nem szólt semmi

negatívat. Szerintem nincs itt semmi gond. Gondolom, tudja, hogy éltek szexuális életet.

2021. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Mióta szégyen aludni? :D

Azt meg nyilván tudják, hogy dugtok, nem pedig rózsafűzért morzsolgattok.

2021. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne reagáld tul!
2021. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt igazad. Agyilag kicsit tedd magad rendbe.
2021. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Túlreagálod nem volt semmi. Pár nap és elfelejti mert mindek emlékezzen arra hogy a sötétben pár másodpercig látta ahogy alszotok. Engedd el
2021. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van ezzel, látta alszotok.
2021. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk azért mamát sem értem miért nyit be.. bár lehet azt hitte baj van
2021. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!