Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi zavar vagy mi idegesít a...

Mi zavar vagy mi idegesít a legjobban az anyósodban vagy az apósodban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 20:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy nincs önbizalma. Olyan okos nő, de öregnek gondolja magát már az egyetemhez, vagy hogy belevágjon valami nagyba. Pedig olyan könnyen tanul. Sokkal jobban, mint én. De hiába motiváljuk, nem tud erőt venni magán, és beletörődik a jelenbe.
2021. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%
Létezésük.
2021. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
72%

1#

Mit szeretne tanulni?

2021. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%

Egyedül az,hogy ők ritkán jönnek hozzánk évente 3x.


Mi 1 hónapban 2x biztos,már többször kértük,hogy örülnénk neki, ha ők is többet jönnének.

Van autójuk, van jogsiuk,nem félnek vezetni, ráérnek egész hétvégén,mert állandóan csak otthon vannak és utantkoznak


Én megfogadtam,hogy innentől kezdve csak akkor látnak, ha ők jönnek mert én már meguntam,hogy állandóan csak mi


Párom akar menjen,de én már nem


50km a táv

2021. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy a lányuk gyerekét jobban szeretik, mint a miénket, pedig mi minden tőlünk telhetőt megtettünk a jó nagyszülö-unoka viszonyért. Mármint, szeretik, de a másikat mégis jobban.
2021. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
93%
Èn azt, hogy semmibe nem tud , nem belekötni. Annyira fènyezi magàt, mintha ő lenne a megtestesült mindenható. Ő tud mindent a legjobban, őt szerette csak minden kollègàja, ő mindenhez ért, mindenből az övè a legjobb. És a valósàgban nem így van. Pont, hogy nem szeretik az emberek, mert flegma, okoskodó. Egy hivatalos papirt nem tud kitölteni, hozza hozzám. A csuda finom pörköltje inkább néz ki egy elcseszett gulyàslevesnek. Mindenkit utál, neki senki sem szimpatikus
2021. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
81%

Hogy él.

Nem idegesít, nem zavar, de ez a legnagyobb gond vele. Alzheimer és Parkinson, nagyon szenved már, ápolom, amíg tudom, de ez már nem élet neki :( Már egyáltalán nem lehet mobilizálni, hetek vannak neki, de nagyon nehéz hetek.

2021. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
74%

Az apósomat tisztelem, semmi gondom vele, az anyósom meg tipikusan eltartott, jómódú feleség, akinek túl sok szabadideje van.

De egyébként szeretem őket, jó a kapcsolatunk.

2021. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
58%
A létezésük.
2021. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
Semmi mivel 100km re laknak.
2021. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!