Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi zavar vagy mi idegesít a...

Mi zavar vagy mi idegesít a legjobban az anyósodban vagy az apósodban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 20:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%
anyóst imádom. após nárci és a vallását használja alibinek hogy uralkodni tudjon a családján. szerencsére tudja hogy ez velem nem működik (ateista vagyok)
2021. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt a politikai nézetüket és azt is csak azért, mert én direkt nem hozom fel a témát, mivel minden ismerősöm más vallású/nézetű/politikai pártot támogat/népcsoportú, tehát nem izgat ki melyik oldalon áll amíg nem akarja lenyomni a torkomon. Ők meg tudják, hogy más nézetem van és folyton anyázzák azt amiben én hiszek, míg én soha nem teszem ezt velük, sőt direkt fel sem hozok olyan témát amiből végül politikai vita lehetne.

Másrészt a sógorom a szent a szemükben pedig semmit nem csinál amire megkérik, páromnál viszont természetes, hogy ő mindent megtesz amit kérnek,de bezzeg őt meg nem dicsérik ezért.

Ezeken kívül nagyon rendesek és hálistennek csak ritkán jön elő ez a két fárasztó tulajdonságuk és akkor is leállíthatók.

2021. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
80%

Van tobb jellemhibaja aposomnak (parjanak is anyosom mar nem él)

Egy van amit nem vesz be a gyomrom h le se szarjak az unokajukat. Nem jatszanak vele soha nem vigyaznak ra soha ,de elvaras van a tud e mar ezt meg azt csinalni adjon mar puszit mert nem ul az olebe de ha egyszer sose vagy vele sose ulsz le jatszani nem fog csak ugy szeretni teged

2021. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
87%
7-es, nálunk a nagyszülő attól fogva, hogy nem bírt már felülni sem egyedül, és pelenkázni kellett, azt sem tudta, hogy hol van, nem ismerte meg a gyerekeit, még bő egy évet élt.
2021. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
77%

Apóssal az hogy mindenkivel van baja. Nem mondom hogy rossz a szandeka de mindent o tud jobban. Nem fogad el mas velemenyt. Nekem pl az is furcsa hogy van akikrol odakat zeng, de a sajat kozvetlen csaladtagjai teljesitmenye kb semmi neki. Nem igazan ertem. Nagyon furcsa volt neki hogy en nem hagyok ra mindent.

Anyossal nincs bajom, kisse idegesito hogy ha ott vagyunk minden a fozesrol szol, meg megy a tukmalas, egyel meg..stb de ez nyilvan a jobbik eset. Csak en nem szeretem a gyerekstatuszt.

2021. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
82%

Túl messze laknak. Szívesen találkoznék velük többször, nagyon bírom őket, jófejek.

Kb 1000 km a távolság, így évente csak 1-2x pár napot töltünk együtt.

2021. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
84%

Apósom nekem is nárci, őt hagyjuk is. Ennyi róla sztem elég is, az egész családját megnyomoritotta.


Anyós tipikus "áldozat". Egész életében sajnáltatta magát, hol ezért, hol azért. Legújabban nagyon elfoglalt a munkája miatt, így ezért, és azért mert anno neki sem segített az anyósa, nem jön át a gyerekekhez, csak akkor, amikor nem hívjuk. De akkor állandóan. Én 12 órázok egy ideje és néha jól esne egy kis segítség, pl. amíg elmegyek a boltba ittmaradhatna a két óvodás korú gyerekunkkel, de nem teszi mert elfáradt a munkájában. Nem mellesleg 2mp a valaszideje ha rairok cseten.. (azaz egész nap a neten lóg, munkában is) de arra nincs agya, hogy amikor így beallit előtte írjon nekem egy 2 szavas üzenetet, hogy "ma atmegyek"

Egy időben nem engedtem be.


A másik ami gaz hogy van egy húga a férjemnek aki a minden. Borzalmas jellem... mégis már csak a p.csajat nem nyalták éppen csak fényesre. De hát nem csodálom, hogy ekkora a "szerelem" mert a férjem nem nagyon illik a társaságba. Az egyetlen épeszű náluk

2021. aug. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
80%
Nekem anyósom főnyeremény,volt,vagyis egy pár hónapja kezdődött. Régen nonstop leste az unkák kívánságát, óra hosszákat játszott velük, egy hangos szava nem volt.Most pedig szerintem valami változó korba lépett, állandóan kiabál, dirigál, szegény apósom másból sem áll csak hogy megint összevesztek. Nincs úgy türelme se, megállás nélkül, akár hétköznap is ott aludtak volna a gyerekek, de egy jó fél éve már egyáltalán nem,észrevették a gyerekek is hogy mama megváltozott. Remélem elmulik neki, és ugyan olyan lesz mint volt.
2021. aug. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén szólva inkább a jó tulajdonságaikra összpontosítok. Sokkal célravezetőbbnek gondolom :)
2021. aug. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
85%
#7 #14 tudom más téma de mikor ilyen történeteket olvasok, mindig arra gondolok, nem rossz ötlet az eutanázia. az én nagymamám se tudott magáról az utolsó heteiben, fájdalmai voltak, csak motyogni tudott. rákban halt meg
2021. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!