Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi zavar vagy mi idegesít a...

Mi zavar vagy mi idegesít a legjobban az anyósodban vagy az apósodban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 20:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
85%

Mindent jobban tudnak, ha a másiknak az a szakmája, ők pedig nem értenek hozzá, akkor is. Ha valami nem úgy van, ahogy akarják, akkor megy a hiszti pl. nem segítek többet, nem megyek hozzátok, ...

Anyósom haza ment az esküvőnkről, mert nem tetszett neki az ültetés.

Az unokájukat imádják, de kb. mindent megkérdőjeleznek amit csinálunk. Ha azt mondom, hogy 6 után már ne aludjon, akkor jön a beszólogatás, hogy szegény gyerek mindenben korlátozva van, és megpróbál elvonulni altatni, de miért ez van rajta, miért most eszik, a kedvencem, hogy vigyázhatnák jobban az unokájukra, ha véletlenül elesik vagy megüti magát (10 hónapos).

2021. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
71%
Leginkább az hogy léteznek.
2021. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%

Apósomban az, hogy alkoholista.


Anyósomban az, hogy jobban szereti magát, mint a saját gyerekét és nem bízik benne semennyire, ezért folyamatosan kontrollálná és szemmel tartaná (velem együtt), ha tartanánk vele a kapcsolatot.

2021. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
90%

Mártír anya. És akárhány évesek a fiai, az ő szoknyája mellett a helyük. Bármire kérjük, nem tartja tiszteletben, semmilyen határra nincs tekintettel.

Szerinte a fiának ők a családja, én csak valami átmeneti dolog vagyok. Ami nem érdekelne, ha nem állandóan ezen patáliázna.

Egy épkézláb kérést nem tud kinyögni, mindig valami bűntudatkeltő szövegbe burkokja.

2021. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
92%

Azt,hogy ők és a kapcsolatuk az etalon. Mert ő jól választott,mindenki más meg rosszul. Az ő gyerekei tökélyek,mert Ő nevelte ilyenre. Sosem voltak hasfájósak,végigaludták az éjjelt,a fogzást észre sem vette, mindig rend volt nála és főzni is tudott.. szóval perfekt nő és anya..és az egész családja tökéletes. Ennek örömére mindenkit megszól,aki kicsit is kevésbé tökéletes

Mellé nyávog, a gyerekemnek selypítve gügyög meg szájoncsókolgatná( ha nem állítottam volna le nagyon hamar). Rosszul öltöztetem / altatom/etetem, nem vigyázok rá ( pedig paramami vagyok). Mindezt próbálja jóindulattal,de nem mindig érzem azt.

2021. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
80%
25, ez nem semmi. Ne zavarjon hogy nem erzed a jóindulatot, igazából egy csepp sincs benne.
2021. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
88%

Apósom kb 10+ éve egy szalmaszálat se tesz keresztbe még a házimunka terén se, dolgozni meg egyáltalán nem dolgozik sehol. Zabál és alszik. Mindent anyósom visz, ő a kenyérkereső is.


Anyósom meg ráhagy mindent apósomra, közben panaszkodik.

2021. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
68%
#27 ugyanabba a családba házasodtunk be?
2021. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
79%
:)
2021. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy pár évente feljelentenek bennünket (pl gyámhatóságnál nagyszülői láthatásáért, pedig évekig nem érdekelte őket az unokájuk). Az, hogy a mi pénzünkön akarják rendbe hozni a rossz házukat, mondván nekünk jól megy (valóban, de nem rájuk költenénk a pénzünket). 11 éve nem állunk szóba velük, mégsincs nyugtunk.
2021. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!