Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom rámmozdult, mit...

Anyósom rámmozdult, mit tegyek, hogyan beszéljem meg feleségemmel?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdődött, elkezdett fogdosni meg egyértelmű utalásokat tenni ma pedig már fehérnemüben mászkált előttem. Ez nekem nagyon kellemetlen mert szeretem a feleségemet és nem akarom megcsalni, pláne nem anyóssal, nekem ez gyomorforgató amit csinál.
2021. szept. 1. 20:26
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
61%
Elírtam. Nővérem férjére nyomul.
2021. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
35%
Milyen színvonalas ez az oldal bammeg
2021. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Az a gond mi van ha igaza van és neki fog hinni a feleségem nem nekem. Meg a rendőrség. Hogyan bizonyítom akkor hogy én tényleg nem zaklattam?
2021. szept. 1. 21:16
 14/39 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanmár.

Anyósod nyilván nem a te korosztályod, annyira azért nem életszerű, hogy pont rá akarna mozdulni egy fia korú vki.

Mellesleg, elég egyszerű a megoldás, mert manapság, az okostelefonok korában simán fel lehetne venni, ahogy billeg, nehezen tudná ezek után bárkivel is elhitetni, hogy őt bárki is molesztálta.

Egyébként, az ilyen besózott vén csatakancák esetében az hat, ha egyértelműen kifejezésére juttatod, hogy visszataszító, és nem szégyen, akár megsérteni is.

Például:"Anyuka, öltözzön fel rendesen, mert a maga korában már könnyen tüdőgyulladást kap az ember."

Vagy: "Mama, két mell között legfeljebb a nyaklánc szép, nem a köldök."

Egyébként, ha megkérdezhetem: miért laktok egy háztartásban?

Nem egészséges, még rendes, normális anyós esetében sem, nemhogy így.

2021. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim válasza:
84%
Próbáld meg felvenni legalább hangrögzitővel, és mutasd meg a feleségének,ennél jobb ötletet nem tudok mondani.
2021. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
anyósom 41 éves mégsem mondhatom neki hogy a maga korában.
2021. szept. 1. 21:25
 17/39 anonim ***** válasza:
71%

Dede.

41 évesen középkorú.

Tehát illene viselkednie. Főleg a vejével. Gondolom te nem egy korosztály vagy vele.

2021. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%

Az biztos, hogy én elköltöznék onnan.

Ha elmondod a nejednek, az is rossz, ha nem mondod, az is.

Lehetetlen helyzet.

Mindenképpen ártana az anya-lánya kapcsolatnak, ha ezt megtudja a párod, a ti kapcsolatotoknak pedig szintén árt, hogy sérül a bizalom, nem mered neki elmondani, hogy minek vagy kitéve az anyja miatt.

Határozottan közölt anyóssal, hogy számodra ez a helyzet visszataszító, alpári, betegesnek is gondolod.

Kérdezd meg tőle, hogy érezné magát, ha a számára abszolút nem kívánatos apósa akarna rámászni???

Rosszul lenne még a gondolattól is, ugye?

2021. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
46%

Jajj de sok bajotok van.

Adjátok már ide őket nekem hát na!

2021. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 mantis religiosa ***** válasza:
89%
Tényleg, hány éves vagy?
2021. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!