Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy viszonyuljak ezentúl az...

Hogy viszonyuljak ezentúl az anyós jelöltemhez?

Figyelt kérdés

Nagyot csalódtam benne, annak ellenére, hogy egyáltalán nem kedvelem.

A napokban jutott a tudomásomra, hogy folyamatosan ellenem "uszítja" a párom, annak ellenére, hogy a szemembe meg jó pofizik, hogy végre talált a fia egy normális nőt, mennyire szeret stb...

Amikor úgy volt, hogy majdnem szétmentünk a párommal olyanokat írt neki, hogy hagyjon ott engem, van neki saját családja (mármint a páromnak és magára gondolt..), pakolja össze az összes cuccát én meg húzzam az anyámba, nem vagyok neki szimpatikus, sunyinak tart stb...

Amikor beütött a COVID akkor a barátainkkal néha összeültünk és a hét levezetéseképpen iszogattunk (nem vágtuk magunkat taccsra, csak mértékkel..) és akkor is beleállt a páromba, hogy Ő ne igyon, egyébként is milyen lány vagyok én, hogy minden hétvégén iszok..


Ezek után hogy viszonyuljak hozzá?

(Eddig is megtartottam a kellő távolságot mert éreztem, hogy valami nem okés vele.. )


24L


2021. szept. 7. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Megpróbálnám a legminimálisabbra csökkenteni a találkozások számát de akkor a tiszteletet megadnám mindenképp. Korlátoznám az összes közösségi oldalt, hogy a mama ne lássa, hogy kivel és mit csinálok.
2021. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Dettó ilyen az én anyósom is. Ellenem uszigatja a párom pedig évek óta együtt vagyunk. Eleinte mindig ment a vita, mert a párom nem mondta el hogy miket mondott az anyja, de én tudtam. Most pár hónapja elmentem én is, ne legyen az hogy soha nem megyek. Ott flegmázott, meg bunkózott. Na úgy voltam vele eljövök, és addig álljon féllábon még én újra beteszem oda a lábam. Páromnak is mondtam hogy engem többet nem lát az anyja, ha jön hozzánk szóljon, én el megyek otthonról. Azt mondja már többször szólt neki hogy ne viselkedjen már így, de akkor fűt fát ígér utána meg megy tovább minden a régiben. Én nem járok oda, nem is hiányzik. Mondtam rólam vegye le a száját mert kiosztom, és azt nem teszi zsebre. A páromon kívűl nem beszél vele a többi gyereke, mert náluk is kavart, csak nekik kinyílt a szemük.
2021. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nem ellened szól, bárkivel ilyen lenne. Úgy tűnik, hogy nem akarja anyuci elengedni a pici fiát.

A fiának (a párodnak) kéne ezt a helyzetet kezelni, pl. nem kell anyucinak elújságolni, hogy mikor iszogattok. Ha meg elmondja és szól érte, akkor a fia tegye rendbe a helyzetet.

2021. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. nálunk nem egészen ez a szitu, mert ha találkozunk akkor személyesen nem bunkózik, flegmázik hanem tök normális.. De egyébként nekem is ez a taktikám, most hétvégén elvitte őket a párom, hogy megnézzék a házunkat amit vettünk, így én addig hazamentem anyáékhoz.. "anyós" meg ott sipákolt, hogy hol vagyok mert látni szeretett volna már..


JA meg, hogy nekem nagy elvárásaim vannak/lesznek az életben. Ezt abból szűrte le, hogy wellnesezni akartam elvinni a párom a szülinapján.. (persze ezt is elbaszta mert novemberbe lesz így lőttek a meglepinek)

2021. szept. 7. 12:09
 5/9 A kérdező kommentje:

3. teljesen egyet értek veled, nekem is ez a meglátásom.

Viszont az is igaz, hogy a párom rendesen kiosztotta amikor szólt.. (vagy bármi másba beleszól)

2021. szept. 7. 12:11
 6/9 anonim válasza:
86%
Ma nekem ugyan ez! Párom előtt szeret, ha párom elforduleg ölni tudna a szemével, beszól stb. Alakoskodó .. párom nem hisz Nekem, annyira isteníti az anyját, hogy engem tart rosszindulatúnak. Pedig ha valami nem igaz Rám és soha nem is volt az a rosszindulat. Nagyon is a jót keresem ennek ellenére is észreveszem a gyűlölködő tekintetet. Meg állandóan sértődösködik! Pl mert egy hete nem mentem át meg ilyesmi...pffu
2021. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi ge.i anyós van ! Ebben sz országban ezek szerint nincs normális nő 40 felett. Legalább is a fiatal hölgyek lányok szerint.
2021. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell vele jopofizni egyáltalán, csak ha fontos akkor beszélni.
2021. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nnna.

Hát ezaz.

Ebben vagyok most én is.

Fél éve nem voltam náluk. Méccsé nem is beszéltünk, és mégis eldurvult a helyzet.

Az elején 2 dolog miatt nem mondtam meg neki, hogy vegyen vissza.

1. Konfliktus lesz belőle, ha én mondom neki a fia helyett.

2. A páromnak meg kell tanulnia kiállni magáért.


A második pont miatt nem bánom, hogy nem léptem. De az helyzet, hogy mindent rám fog. Pénzt küldözget, aztán állandóan mondja a páromnak, hogy csak a pénze miatt keresi, csak a pénz miatt megy. Párom megmondta neki, hogy ne küldjön többet pénzt, mert rosszul esik neki, hogy ezeket mondja.

Ebből persze kihozta, hogy a barátom olvassa a szövegét, én találtam ki az egészet, és 2 hónap és rá fogom erőltetni ho gy ne beszéljen vele. Mindezt b@zmegelve, Olyan patáliát csapott. Ott is elhangzott, hogy ők a családja, és ők az elsők. Konkrétan elüldözi a saját fiát, és rám fogja. Pedig nem kéne magy terveket szövögetnem, ha ezt akarnám, annyira maga alatt vágja a fát.


Nem foglalkozik már vele, barátom megy amikor akar, nekem nem kell utána kúsznom, hogy tartsuk a kapcsolatot.


De nem volt sokáig nyugi. Most megkaptam a tesójától, hogy az én hibám, hogy így alakult a kapcsolatunk.

Barátom mondta, hogy állandóan azt kérdezgeti, még mindig bajom van e. Pedig ő jó kapcsolatot akar. Menjen a sunyiba, úgy viselkedett, olyanokat mondott, hogy eddig az volt bennem, hogy én nem fogok kezdeményezni.


Szóval nem fog addig csitulni a dolog, és a rokonoktól is megkapom.

Döntöttem. Felhívom a következő beszólásánál, és tiszta vizet öntök a pohárba. Mondja el nyugodtan mi a baja velem, és én is elmondom.

Utáljanak akkor inkább olyanért, amilyen vagyok, ne olyanért, amiket ő ferdítget.

Mert el nem tudom képzelni miket mondhatott, hogyan mesélhette, hogy a párom tesója, akivel mindig is nagyon jó van voltam, azt gondolja, hogy erről én tehetek.


Addig fog ez szituáció vissza vissza térni, amíg a sértett felek, pl te és én, nem toppantunk oda.

2021. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!