Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elhagynátok azért a párotokat,...

Elhagynátok azért a párotokat, mert Ő anyuci pici fiacskája? Ha látnátok évek múltán hogy nincs "leszakadás"?

Figyelt kérdés

Nem szeretném részletezni, mindenki ismeri ( nem mindenki tapasztalta szerencsére) mit jelent az amikor valaki az anyós jelölt árnyékában él, főleg ha még anyós anyja, mama is él és ő is az imádott "szerelmem" jelzővel élhet, és az élettárs hű kisfiúcska szerepben felnőttként is ugyanúgy él és változásra képtelen , mert frusztrált lesz ha kevesebbet kap szeretett sőt imádott családjából. Borzasztóan dühít ... Költözésen gondolkodom.

Tapasztalatok? Véleményekre lennék kíváncsi. Köszönöm


2021. szept. 7. 12:44
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
42%

5-ös vagyok.

Hasonlóan gondolkodom. Mindig önálló voltam. Csak azért kérdeztem , mert sok hölgy a saját anyját nagyon előtérbe helyezi. Nem szeretem a kettősmércét. Ülj le a pároddal s tisztázni a helyzetet. Mondd neki, hogy az anyóssal havi egy randi bekefér. S kész. Ha neki nem ok, akkor elhagyod.

2021. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem jó így neked ebben a helyzetben, akkor lépj ki belőle. Ő nem fog, mert neki viszont jó. És ez baromi szomorú.
2021. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
71%

Minden napra egy kérdés...

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..


a többség le tudja írni helyesen, hogy anyósjelölt...

2021. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
11-es: sokszor leültünk már, annyi kört futottam már. Mindent megpróbáltam... Semmi változás, max annyira hogy megpróbálja eltitkolni a találkozásaikat. Multkor pl elmentem otthonról, folhivott hogy milyen ugyes hogy nem ment át csak 10 percre. Nem számitott rá hogy mindjárt hivni is fogom mert átszerveződtek a dolgaim, és már újra náluk volt... Mindennap át megy, papucsos a távolság.. nem fog változni, én meg hiába erőltetem magammeg nem tudok már jóban lenni és így ő sem úgy áll hozzám mint mikor joba vagyok
2021. szept. 7. 13:28
 15/53 A kérdező kommentje:
Mármint az anyjáékkal..
2021. szept. 7. 13:29
 16/53 anonim ***** válasza:
92%

menekülj..

talán 200 évig élsz, hogy ilyesmire pazarolod az idődet?

2021. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem itt már te eldöntötted, hogy lépni kell. Nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban.
2021. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
69%

Nekem nem volt gondom soha azzal, hogy a férjem mennyit foglalkozik a szüleivel, vagy milyen intenzitással szereti őket, ameddig az a család rovására nem megy valamilyen formában.

Mindig rendben volt az önbizalmam, soha nem voltam féltékeny az anyósomra, mivel ő nem adhatja azt meg neki amit én, én meg soha nem leszek az anyja.

Nekem mindig is jobban tetszett, ha (anno) a partnerem szerette a szüleit - mert az a családját is szeretni fogja -nem pedig egy gyökértelen tingli-tangli kretén.

Nálunk ez bevált és jól működik.

2021. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
74%

14-re:

Te most konkrétan megszabod, hogy a párod milyen gyakran és mennyi időre mehet át a szüleihez? Akkor, amikor te otthon sem vagy, tehát nem a veled töltött idő rovására megy?


Hát kérlek szépen, te fordítva ülsz a lovon.

Nem tűrtem a szüleimtől se, hogy irányítsák az életemet, de egy ilyen nőtől én magam menekültem volna, nem kellett volna neki gondolkodnia a költözésen.

2021. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy jónak érzed, te tudod egyedül eldönteni.
2021. szept. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!