Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elhagynátok azért a párotokat,...

Elhagynátok azért a párotokat, mert Ő anyuci pici fiacskája? Ha látnátok évek múltán hogy nincs "leszakadás"?

Figyelt kérdés

Nem szeretném részletezni, mindenki ismeri ( nem mindenki tapasztalta szerencsére) mit jelent az amikor valaki az anyós jelölt árnyékában él, főleg ha még anyós anyja, mama is él és ő is az imádott "szerelmem" jelzővel élhet, és az élettárs hű kisfiúcska szerepben felnőttként is ugyanúgy él és változásra képtelen , mert frusztrált lesz ha kevesebbet kap szeretett sőt imádott családjából. Borzasztóan dühít ... Költözésen gondolkodom.

Tapasztalatok? Véleményekre lennék kíváncsi. Köszönöm


2021. szept. 7. 12:44
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
55%

#39

Én speciel nő vagyok, 2 pici gyerekkel és nagyon rühellem az ilyen agresszív, közönséges, kisajátító nőket, amilyen te is vagy Kérdező, mert miattatok nézik hülyének a nőket a férfiak.

És még csak annyit:

"Ők is ilyen elb@...tt gombócok akik kis életképtelen egyedülálló nyomik “


Egyelőre te élsz évek óta ilyen elb@...tt életképtelen nyomival és még arra is képtelen vagy, hogy szakíts!

2021. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
79%
Mi a kisajátítás abban, hogy nem jó, hogy a párja mindig felugrál az anyjáéknak hosszú időkre? Ez nem kisajátítás? Dehogy vagy te kétgyerekes anya, csak egy mamahoteles kötekedő.
2021. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%

Te még évekig fogsz vergődni ebben, mert gyenge vagy szakítani. Ha erős lennél, nem kérdezgetnél, hanem lépnél.


Én kb. 9 hónappal összeköltözés után vágtam ki az exemet, mert havi 2 teljes hétvége anyunál, naponta félórás telefonálások, amikor mindenről beszámolt neki. Vagy ő kereste az anyját, vagy fordítva és olyankor csak ő számított, senki más. Az sem, hogy épp programunk volt, moziba mentünk vagy filmeztünk, stb.

2021. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
70%
Hát nekem egészen biztosan nem kellene egy le nem szakadt kisfiúcska 🤷‍♀️
2021. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
75%
Olyan vicces, hogy van itt egy mindenkit lepontozó 69%-os kis mama kedvence, aki nagy valószínűséggel ugyanaz, aki egy másik kérdés alatt kioktatott, hogy szerinte érzelmi leválás=megtagadni a szeretetet a szülőtől, és neki leválni eszébe sincs. 🤣 Végül onnan lelépett, mivel a tudományos cikk sem őt támasztotta alá, sőt, példák is lettek neki felhozva. Durva komplexusa lehet az anyját illetően.
2021. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
56%

Férjem minden nap felhívja az anyját, én tisztelem is őt, de amikor arra akarta rávenni, hogy költözzünk oda a házába/ő költözik hozzánk, akkor a sarkára állt és közölte, hogy nem fog így történni. Látom mit művel sógornőmmel, ők pár utcányira laknak tőle. Igen, vannak olyan nőtípusok, akik elszigetelik az anyjától a férfit, de a kérdező messze nem az, te jó ég.

Bár a legtöbb ilyen mamapicifia azért védi ezt a dolgot, mert addig sem neki kell törődnie a saját anyjával/majd a feleség ápolhatja a szüleit. Nem egy ilyen esetet láttam a környezetemben.

2021. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
61%

24#


Azta!!1400km választja el párodat az édesanyjától, gondolom jobb esetben évente 1x ha látják egymást élőben, és olyan szemét ez az anyós, hogy kisajátitja a fiát amíg ott vagytok?! Felháborító! Mik vannak?!

2021. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Időközben leléptem mert voltak történések. Màr nem vagyok ott.. modtmár csak előre előre és túl lenni. Még melegem.a helyem.anyósnak nyugodtan befeküdhet a fiacskája mellé...
2021. szept. 11. 00:22
 49/53 anonim ***** válasza:
52%
Na, gratulálok! 😀 Jó, hogy leléptél, maradjanak csak meg egymásnak, csak gyereket ne csináljanak, fúj!
2021. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
68%
Ügyes vagy, kitartást a továbbiakban! Hidd el, hogy utólag meg fogod veregetni a vállad:)
2021. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!