Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Beszélnétek vele vagy hagynátok?

Beszélnétek vele vagy hagynátok?

Figyelt kérdés

Párom anyja feketít a rokonok előtt.

Nem tudom miből indult, télen megszaporodtak a megjegyzései. Szó szerint nem ellenem szóltak. A páromat igyekezett meggyőzni érzelmi zsarolással, hogy heteket töltsön náluk, amikor haza látogat, lévén home office. Megkérdőjelezte, hogy neki mégis mi van itt, hogy nem tud annyit menni. (Én) Ha nem megy, akkor nem is szereti... Havi 4 napra ment kb, volt hogy 10-re is.

Így részemről abba maradtak a látogatások, a telefonhívások, messenger üzenetek fokozatosan.

Az egész átment abba, hogy manipulálom, tiltom, mérgező kapcsolatban van velem. Ezek után pláne nem mentem.

Viszont a testvérével egy városban lakunk, velük egyre többször jártunk össze, mígnem egy hónapja egy beszélgetés során, amikor arról beszéltünk ki hova költözne, és a kérdésre, miszerint miért nem költözünk közel a szüleikhez, én meg mondtam, hogy biztos nem, ráförmedt, hogy az egész az én hibám, ne csináljam már a fesztivált.

Két pislogás után megvédtem magam, és rákérdeztem, hogy mit tenne, ha olyanokat mondana az ő feleségére is (Velük is sokáig ezt csinálta), amiket rám mondott?

Végül elterelte a témát.

Haza úton végig sírtam. Nem tudom elképzelni mit mondott az anyjuk neki, hogy így rám támadt, mi mindig jóban voltunk. Sosem szidtam az anyjukat. Az én párom nem szólt rá az anyjára se soha, ebből voltak vitáink, de ráhagytam, és 0ra redukáktam a kapcsolatot a szüleivel, így is állandóan vissza jön miket mond rólam...

Elveszem a fiát lemez, persze.


Azóta a tesója nem kezdeményezett találkozót, pedig addig heti rendszerességgel találkoztunk.

Hagyjam rájuk, és ennyi? Vagy beszélnek az anyjukkal, beszéljem meg a testvérével, hogy ez rosszul esett, és kérdeztem meg, hogy mi alapján gondolja ezt, illetve, hogy hallgassa meg az én oldalamat is?

Valahol az van bennem, hogy menjenek a fe**be. Semmit nem csináltam, csak a beszólások miatt nem mentem egy idő után. Csak én. A párom mindig is akkor mehetett, amikor akart. Gondolom anyukának nem elég. A párom most költözött el otthonról először, és ez nem tetszik neki. A testvérénél és feleségénél is kampányolt hogy költözzenek hozzájuk, pedig ők jóval idősebbek.

Rosszul esett, hogy ezt gondolja rólam, de úgy vagyok vele, hogy ismer, és ha emellett mégis elhitte amiket mondtak neki, akkor olyan is.

Nekem kéne utána menni, megbeszélni?


2021. szept. 25. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
19%

Uramisten. A teso aki a sogorjelolted miert hiv ir neked? Wtf hogy talizzatok!???? Mi?


Amugy az elso ilyen tobbnapos pluszban direkt anyos miatti ottmaradasa utan kiraktam volna a helyedben a pasit.


Kerdes: mit keresel mellette!????? Ja tudom! Tobb pofont!


N

2021. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem neked kell megbeszélni. A párodnak kellene kiállni érted, ha nem teszi, akkor lapát.
2021. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem nekem. Párommal jártunk át hozzájuk, neki szokta írni, hogy mikor megyünk. Ami most az ominózus eset óta nem történt meg.
2021. szept. 25. 20:29
 4/22 anonim ***** válasza:
28%

Csak tudnám minek kell egyeseknek ugyan arról a témáról újabb fórumot indítani 🤔

Votmá

2021. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Havi 10 napig is az anyjánál van?! És még vissza is jöhetett hozzád?! Pasiként mondom, hogy szakíts, esetleg előtte adj neki még egy esélyt, de előre megmondom, felesleges.
2021. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
A párod egy kétballábas idióta.
2021. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#4 Belinkelhetnéd, kiváncsi lennék a válaszokra.
2021. szept. 25. 20:44
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Tegnap veséztük ki ha jól emlékszem a mit csináljak a "barátnőmmel"? Poszt alatt.
2021. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Milyen madarat sikerült elkapnod? :D

Téged bánt, sírsz, a párod pedig szó nélkül hagy mindent.

Gondold át ezt megegyszer, aztán Astala Vista Baby, dobd a fenébe ezt a pancsert!


37F

2021. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Azért igazán kíváncsi vagyok, honnan szeditek ezeket az eszméletlen "legényegek", akik felnőtt - férfi 🤭 ja nem - lévén még mindig nem váltak le anyuka szoknyájáról? Hihetetlen mennyi életképtelen burokban nevelkedett fiatal van, és mennyi mennyi nem normális szülő. Kitalálom! Kint a játszótéren a homokozóból horgásszátok őket?
2021. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!