Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális vagy nekem fura és...

Normális vagy nekem fura és nincs ezzel gond?

Figyelt kérdés

Ha ti áthívtok valakit ebédre és egész nap ráértek,de azért megkérdezitek a vendéget akit vártok,hogy mégis mikor jönnének és 11 órát mond a vendég és ti rábólintottatok, akkor előtte nap miért kell azt írni,hogy akkor 15 után várunk benneteket ebédre?


1.ha én kitalálom,hogy xy-ék jöjjenek el vendégségbe egy ebédre,akkor én előtte nap bevásárolok.


2. Megkérdezem,hogy hány óra jó nekik kb mikor érnek ide,és ha azt mondják,hogy 11re ott leszünk akkor kb 10kor nekiállok főzni,hogy friss és meleg legyen az étel


3. pár db rántott húst kisütni nem délután 15ig tart


4. Ha már megbeszéltünk egy időpontot,akkor nem az utolsó pillanatban írok,hogy ja 15 óra után gyertek ebédre.


5. Amúgy egész nap ráér mindenki és senkinek nincs programja


Csak én tartom ezt hülyeségnek vagy ezzel semmi gond nincs?



2021. okt. 16. 07:12
A kérdező szavazást indított:
Nem fura,jó az úgy kicsit később esztek
Elég fura,én nem csinálnék ilyet senkivel sem.
77 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mondj nemet.
2021. okt. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Amikor írta anyós,hogy délután 15 után

Vissza írt a fia,hogy bocs anya nem ez lett megbeszélve,így nem megyünk,mert előre szóltunk,hogy délután 16 után dolgunk van.


Csak érdekelt más véleménye,hogy ha vendégeket hívok ebédre az hány óra másnál

2021. okt. 16. 07:26
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Párod jól csinálta. Nálam az ebéd 12-14 óra közötti időpontot jelent.
2021. okt. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Nekik még 15 előtt van dolguk. Ennyi.
2021. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
teljesen jól intézte a párod. Anyósod mit válaszolt rá?
2021. okt. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak látta az üzenetet, nem is írt vissza rá semmit.
2021. okt. 16. 07:44
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam én is,hogy az ebéd 11-14 között szokott lenni,ha csak a vendég nem ír mást.
2021. okt. 16. 07:45
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Én is jártam már igy párom családjával.

Szülinapozás volt, áthívtak minket ebédre, plusz csomó másik rokont is. 11-re mentünk.

Ebédről még semmi, bográcsozni akartam de csak akkor kezdték összerakni (és mint tudjuk bográcsozás legalább 3 órás mutatvány).

1 órakor muszáj voltam ennem egy kis vajas kenyeret, mert én inzulinos cukorbeteg vagyok, nekem muszáj ugyanakkor ennem minden nap, nem tehetem meg hogy jajj most délben kihagyom az ebédet és 4 kor eszek helyette.

Egyébként olyan 4 körül lett kész a kaja, de olyan káosz hangulat volt, hogy párom nem is evett, több másik rokonnal eljöttünk akkor.

Második esetben nekünk dolgunk volt napközben, így délután fél 4 fele értünk oda. Grillezés volt, pont akkor lett kész, akkor kezdtek el enni mikor odaértünk. Tukmáltak engem is hogy egyek,de mondtam hogy nekem is nem jó, én ilyenkor nem ehetek, meg kell várnom a vacsoraidőt (ami nekem 6 körül szokott lenni). Fél 6 kor végül leültem enni, de alig maradt már valami, egy kis kenyeret tudtam enni salátával.

2021. okt. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
60%
Lehet elirta
2021. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Anyósomnak az ebéd délután 3-4-5 körül volt korábban mert 10-11-ig pihentek reggel, 11-kor volt reggeli. Nekem mindig dél-1 körül volt ebéd, ezért az első alkalmakkor kértem vajas kenyeret én is. A gyerekek születése után pedig egyszerűen nem foglalkoztam ezzel, nekik fix napirendjük van, délben éhesek. Ha a mama nincs kész vele, akkor adok azt, amit mindig magammal viszek a gyerekeknek enni. Két ilyen után ők is tudtak korábban főzni.

Volt olyan is, hogy meghívtak ebédre, de előre rákédeztünk, hogy mikorra, mert legkésőbb 4-kor mennünk kell időpontra máshova. Ja, hát akkor újra gondolják. Végül nem mentünk aznap, mert túl korán volt nekik az, ami nekünk is megfelelt volna. A legtöbben alkalmazkodnak egy idő után.

2021. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!