Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha a saját...

Mit szólnátok, ha a saját testvéretek nem ültetne a lagzijában a főasztalhoz, úgy, hogy a párja testvére, mostoha testvére ott ül, de titeket beültet a násznép közé a feleségeddel és a gyerekeddel együtt? A miénken ő és a férje is a főasztalnál ült.

Figyelt kérdés
Nincs rossz kapcsolatunk, ami ezt különösebben indokolná… nagyon rosszul esett nekem és a feleségemnek is.

2021. okt. 29. 15:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
50%

21!


Nyilván a menyasszony adta meg a neveket, ahogy ő szólítja a férfi szüleit. Fordított esetben pont ugyaniyh lett volna. Tul sokat láttok bele.

2021. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
71%
#22 teljesen mindegy, egy ilyen eseményen egyenrangúak, ha a menyasszonyé anya és apa, akkor a vőlegényé is.
2021. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
82%
Eszembe nem jutna, hogy ezen problémáznék.Ha kicsik a gyerekek akkor meg érthető.
2021. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%

Basszus!

Eddig azt sem tudtam, hogy van olyan, hogy "főasztal".

2021. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
65%
Na, ezért nem kell nekem a hátam közepére nagyobb esküvő... Mert ha nem oda ültetek valakit, ahova elképzelte, már hisztizik velem, vagy a kaja miatt, vagy a szállás miatt, etc. Ezért is utazok belőle, vagy bármit.
2021. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
83%
Óooo nem mindegy hol ülsz? Ott voltal boldog volt a pàr? Amùgy utolsóval egyetértek. Nekem tuti nem lesz. Hisztizzen mindenki apunak anyunak...
2021. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
47%
Mi egyszer voltunk nagy lagziba férjem testvérének a fia volt a völegény és minket is meghívták a 2 óvodás fiainkal és a fő asztalnál ültünk család rokonság a fő asztalnál kapott helyet,míg a barátok máshol.
2021. okt. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
65%
Ha már nincs benne annyi,hogy odaültessen, legalább az okát mondaná meg. Ha nem mondja meg és ennyire zavar, kérdezd meg. Pár éve voltam esküvőn, ahol a házasulandók testvérei is ott ültek, gyerekekkel együtt, pedig nem voltak nagyok a gyerekek.
2021. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
86%

"A miénken ő és a férje is a főasztalnál ült."


Ezt nem értem, testvérednek már volt férje a te lagzid idején? És most leaz az esküvője? Elvált vagy eddig nem volt lagzijuk?


Mondjzk mindegy, mert a kérdezőt már nem érdekli a téma.

2021. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
90%
Én eddig csak dolgoztam lagzikon, de olyat sosem láttam, hogy a testvérek is ott ültek a fő asztalnál.. az öröm szülők vagy öröm szülők és tanúk ennyi.. egyébként a pár nagy napja lesz, ha valamit ki gondolnak legyen már úgy és ne nyavajogjunk rajta.. egy napot ki lehet bírni.. ha pedig nagyon zavar kérdezz rá
2021. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!