Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet egy anya ilyen?

Hogy lehet egy anya ilyen?

Figyelt kérdés
Exférjem egyedül él. Most baleset érte, eltörte a vállát. Elég nehezen boldogul, én szoktam neki segíteni, pl mosogatni. 3 hete történt, azóta d ez anyja nem volt nála, hogy főzzön neki, vagy csak segítsen kitakarítani. Egyszerűen tesz rá nagyívben, mert ő most kirándul, meg más dolga van. Én meg csodálkozok, hogy miért olyan tulok az ex.
2022. febr. 17. 05:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer sem volt nála? Azért a haverok beugranak néha?

Anyós nagyon önző. Pedig lesz idő, amikor őt kell majd segíteni, arra nem gondol?

2022. febr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
Ha exferj, akkor felnőtt, ergo képes minimum kinyitni a pici száját, nem?
2022. febr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

Majd ha az exedet zavarja kiáll magáért.

Neked most az a bajod, hogy minek kell az exeddel neked foglalkozni mikor ezt még az anyja se hajlandó megtenni?

2022. febr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nem, csak anyaként nem értem, hogy viselkedhet így. Természetesen segítek neki, mert így tartom helyesnek. Függetlenül attól, hogy mikor tavaly engem műtöttek, szart a fejemre, ugyanígy akkor is, mikor még együtt éltünk és műtétem volt. És nem, egyszer sem volt nála. Pedig mindig takarít, mikor nála van. Most pedig el sem dugta a képét, mikor segítség kellene. Meg hát az unokáját is látná.

Ex mondta neki állítólag, hogy fáj a keze. Meg hát anyós szájjal nagyon tud szeretni. És igen, 2 éve ránk szorult már mert akkor őt műtötték és mivel a 3 gyerek közül az ex van legközelebb, mi rohangáltunk mindenért. De ez szerintem tök természetes. Viszont ezek után nem is csodálkozom azon hogy az ex egy ilyen önző, egoista barom lett.

2022. febr. 17. 07:09
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

"ez szerintem tök természetes" Nem baj, ez abszolút rendben van. De az anyósnak meg nem ez a természetes.

Az ő viselkedése róla szól. De az hogy erre hogyan reagálsz az rólad.

2022. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
40%
Na és miért be fájhatna a keze? Csak az exnek lehet problemaja? Felnőtt emberként én biztos nem az idős anyámtól várnám el a segítséget
2022. febr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem, miért anyáskodsz az exed felett. Elváltatok, az elmondásod szerint egy "egoista barom". Ahelyett, hogy örülnél, hogy megszabadultál tőle, te rohansz ápolgatni, meg exanyósodat kritizálod, hogy nem istápolja a felnőtt fiát.

Mindig voltak anyák, akik nem úgy törődtek a gyerekükkel, ahogy az "elvárható" lenne, mindig is lesznek. Mi lenne, ha a saját életeddel foglalkoznál ehelyett?

2022. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen nem is anya, hanem csak egy némber.
2022. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Minek foglalkozol az "önző, egoista, barom" exeddel?
2022. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Nálad se lehet minden 100% fejben..
2022. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!