Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondoltok erről a viselked...

Mit gondoltok erről a viselkedésről anyós és párom esetén?

Figyelt kérdés

Párom 31 éves és otthon lakik még a szüleivel jelenleg. 3an élnek így együtt. A dolog amit észrevettem és zavar: Párom ha hazaér valahonann, pl munkából vagy akár focimeccsről megy zuhanyozni. Anyós meg bemegy utána és közben ott beszél neki meg ott van vele.Ugyanez amikor borotválkozik.

Felnőtt 31 éves férfi esetén ez szerintem eléggé furcsa,meg persze beszélgessenek de miért nem lehet mondjuk utána leülni a konyhába vagy a nappaliba és úgy beszélgetni? Mint utána menni a fürdőszobába ami elég intim dolog. Mi a véleményetek erről ? Én gondolkodok rosszul?

Páromnak nem merem felhozni ezt, nem szeretnék veszekedni meg lehet én gondolom rosszul, de igen is engem zavar. Én mint a párja inkább bemehetnék hozzá. Persze én nem szoktam ,az anyjától függetlenül sem.

Egyébként 56 éves az anyukája, szóval nem is olyan idős.



2022. ápr. 22. 18:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
23%
az a rossz, aki rosszra gondol..
2022. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
76%
Van függöny a zuhanyzóban? Ha igen és a párodat nem zavarja, hogy ott van az anyja, akkor az ő dolguk, bár kissé tényleg fura.
2022. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%

Majd ha összekltöztök, akkor már nem fog tudni bemenni az anyja hozzá.

Egyébként párom anyja is elég beszélgetős, ha valamit el akar mondani, akkor nem tud várni, türelmetlen, neki egyből el kell mondania. Ha csak ennyi, akkor szerintem ne csinálj belőle problémát, ha párodat nem zavarja, akkor egyszerűen ez csak szokás náluk. Ha viszont bele is szól az anyja a párod életébe, nagyon anyáskodó, anyuci kicsi fia stb eset, akkor inkább kerüld a srácot...

2022. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
69%
Beszéljetek meg ketten. Szerintem le kellene válni anyurol.
2022. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
82%

Nekem inkább az a fura, hogy nem tud lecuppanni a fiacskájáról.

Amúgy 56 vagyok én is (leszek nyáron), de eszembe nem jutna ezt megcsinálni a felnőtt lányommal.

De a másik, hogy a nő nem dolgozik? Az az egyetlen esemény az életében, hogy a fiacskája hazajött a munkából?

2022. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
24%
Nyugi, tuti nem szexelnek.
2022. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
67%
Ez legyen a legkisebb problémád az életben! Ha őket nem zavarja, téged sem kellene. Teljesen normális, hogy nem szégyenlős az anyja előtt, az már egy másik kérdés, hogy miért annyira közlés kényszeres az anyja, hogy nem bír 5-10 percet várni, de ez nem a ti problémátok.
2022. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
84%

Ezt honnan tudod, kérdező? Ott laksz, vagy pasid mondta? Haa őt nem zavarja, semmi beleszólásod. Elhajtanék bárkit, ha ilyen hülyeségeket el kezdene mondani, hogy őt zavarja, hogy az anyámmal beszélgetek. Mondjuk nálam azért nem fordulhatna elő, mert elég szemérmes vagyok, és szólnék a szülőmnek, hogy fürdök, majd utána megbeszéljük.

Bírom, hogy jönnek a nem tud leválni, meg anyuka pici fia dumával, miért, ha a párjának csicskul be, az mennyivel jobb?

2022. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

2 Igen van zuhanyfüggöny persze.


5 De igen dolgozik az anyukája, de ő ér haza korábban, elég sokat van otthon.

2022. ápr. 22. 18:24
 10/41 A kérdező kommentje:
8 Nem lakom ott, de szoktam ott lenni és láttam/tudom.Nem mondtam neki ,hogy számomra ez fura, hozzám sem jönne be az apukám ha zuhanyzok.
2022. ápr. 22. 18:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!