Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megrendelte és ki is...

Az anyós megrendelte és ki is fizette az esküvői tortánkat a tudtunk nélkül. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma számolt be erről. Lefagytam.

Azt mondta én csak ne kíváncsiskodjak, majd meglátom. Tessék örülni.

Így már vissza se lehet mondani ha kifizette. Párom szerint kedves gesztus és túlreagálom.



2022. máj. 2. 11:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 anonim ***** válasza:
94%
Megkérném, mutassa meg milyet rendelt. Ha nem teszi, rendelnék még egyet a saját ízlésünknek megfelelően, hogy biztosra mehessek, hogy minden rendben lesz.
2022. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/127 anonim ***** válasza:
93%
'Mama, vagy megmondja honnan es mit rendelt hogy le tudjuk mondani, vagy szolunk a rendezveny szervezojenek / etteremnek hogy kizarolag az altalunk megnevezett cukraszattol engedjen be tortat. Ez a mi eskuvonk, es kesz.'
2022. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/127 anonim ***** válasza:
38%
Rendeltek egy saját tortát és amikor anyósod hozza az övét félrerakod, hogy vegyen belőle, aki akar. Mellette megjegyzed, hogy többet ilyet ne csináljon, mert nem az ő esküvője. A vőlegényedet megértem mondjuk. Engem sem érdekelt, hogy milyen az esküvői tortánk.
2022. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/127 anonim ***** válasza:
86%

Biztos, hogy nem hagynám annyiban a dolgot és megrendelném azt a tortát, amit elképzeltünk. Mi az, hogy "tessék örülni???"

Tutira nem engedném be azt a tortát a lagziba, anyós csináljon vele, amit akar. Ez nem a tortáról szól, hanem az erőfitogtatásról. A párod se semmi azért...

2022. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/127 anonim ***** válasza:
39%
És? Nálunk szokás tortát vinni ajándékba. Köszönd meg neki, és menyasszonytortának rendelj, akkor akarsz.
2022. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/127 anonim ***** válasza:
89%

"A vőlegényedet megértem mondjuk. Engem sem érdekelt, hogy milyen az esküvői tortánk"


nem is a torta, hanem a menyasszonya kellene hogy érdekelje

2022. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/127 anonim ***** válasza:
93%
Hát énis kiakadnék de ne idegeskedj... Rendeld meg azt a tortát amit szeretnél azt jól van
2022. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/127 anonim ***** válasza:
24%
Meg lehet köszönni. Kedves gondolat tőle. Nem kell belehalni. Rendelhetsz mellé másikat, ha úgy gondolod, neked nem fog tetszeni. Atlag esküvőn amúgy is több torta van, simán elfer meg egy.
2022. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/127 anonim ***** válasza:
91%
Semmi, ti is megrendelitek amilyet ti akartok, aztán max lesz még egy torta, az anyósé, vagy otthon megeheti, ráülhet, stb.
2022. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 anonim ***** válasza:
87%
18, az átlag esküvőn annyi torta van, amennyit a pár rendelt. Nem batyusbál ez, hogy mindenki odahordja amit ő jónak gondol.
2022. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!