Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megrendelte és ki is...

Az anyós megrendelte és ki is fizette az esküvői tortánkat a tudtunk nélkül. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma számolt be erről. Lefagytam.

Azt mondta én csak ne kíváncsiskodjak, majd meglátom. Tessék örülni.

Így már vissza se lehet mondani ha kifizette. Párom szerint kedves gesztus és túlreagálom.



2022. máj. 2. 11:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 anonim ***** válasza:
93%

Vannak emberek akiket tényleg nem érdekelne a torta, az egész esküvőt letudnák a tanúkkal, és vannak akiknek még a virág színe is fontos.

Mondd meg anyósnak, hogy neked nagyon fontos hogy mindenről pontosan tudj, minden részletet ismerni akarsz. Nagyon köszönöd a segítségét, de ha nem tudod milyen a torta, akkor inkább rendelsz egy olyat, amilyet te szeretnél, és a másik tartalék lesz.

2022. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/127 anonim ***** válasza:
88%

De mi a gond?

Rendeltek olyat, amilyet akartok, az övé meg ellesz majd a sarokban.

2022. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/127 anonim ***** válasza:
21%
20, hát akkor te nem voltál még normális lakodalomban.
2022. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/127 anonim ***** válasza:
55%
#16 Köszönöm az aggodalmad, de normális nőt vettem el, aki nem áll le parádézni egy tortán. Anyám felajánlotta az ő ruháját, neki nem kellett és vége a sztorinak. Elhiszem, hogy ma már mindenért is meg kell védeni az "asszonyt", de egy normális házasságban mindkét fél egyenlő. Nálunk a feleségem és anyám úgy szeretik egymást, mintha anya-lánya kapcsolat lenne, úgyhogy semmi szüksége rá, hogy őrködjek a becsülete felett. Szerintem ez a normális.
2022. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/127 anonim ***** válasza:
90%
Itt a torta csak egy tünet. Kéretlen segítség, érzelmi zsarolás, mártírkodás és hasonlókra lehet készülni a mamától míg meg nem hal.
2022. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/127 anonim ***** válasza:
13%
Megköszönni
2022. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/127 anonim ***** válasza:
8%
Udvariasan megköszönni.
2022. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/127 anonim ***** válasza:
83%

Itt az lett volna az illő, hogy anyós felajanlja hogy kifizeti az általatok kiválasztott és rendelt tortát... Itt baj van a mamaval és a férjjel is egyértelműen... De nem akkora baj, ami miatt szét kéne szakadni a családnak. Csak tisztázni, hogy legközelebb ez ne legyen, mert nem szereted a meglepetéseket.


Amúgy meg lehet hogy tök ütős és gyönyörű torta lesz, ami nektek is tetszik majd.

2022. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/127 anonim ***** válasza:
18%

20!


Érdekes. 20 évig vendeglatoztam, egy olyan esküvőn se dolgoztam, ahova ne vitték volna a vendégek tortát.

2022. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/127 anonim ***** válasza:
20%

28!


Nem lesz az, mert akkor nem lehetne szidni az anyost.

2022. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!