Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megrendelte és ki is...

Az anyós megrendelte és ki is fizette az esküvői tortánkat a tudtunk nélkül. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma számolt be erről. Lefagytam.

Azt mondta én csak ne kíváncsiskodjak, majd meglátom. Tessék örülni.

Így már vissza se lehet mondani ha kifizette. Párom szerint kedves gesztus és túlreagálom.



2022. máj. 2. 11:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
10%

Azt a következtetést sikerült levonnom, hogy a nagy híres, anyós - meny balhék jó része nem is az anyósok miatt pattan ki hanem az elviselhetetlen lelkivilágú menyek a ludasak benne.


Ennyi - a semmire - önérzeteskedő, buta libát egy rakáson.... 😅

2022. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 anonim ***** válasza:
6%

"#47


Tudod az a gond, hogy ha mindent hagynak, mert az anyós csak jóindulattal tette, akkor elég nehéz életnek néznek elébe."


Nem csak két véglet van, hogy vagy mindent hagynak, vagy semmit. Ez számomra pont olyan, aminek nincs akkora jelentősége. Abszolút hülyeség amit írtál, mert ilyen alapon pl az unokáját nem is nézheti majd meg, mert akkor a vége biztos az lesz, hogy magához veszi és ő neveli.

2022. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 anonim ***** válasza:
96%

#61

Hopp egy minden lében kanál anyós :D

2022. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
96%
61: gondolom, te ilyen mindenbe-belepofázós anyós lehetsz... :))))
2022. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:
96%

61!

Próbáld meg elengedni a fiad, legalábbis épp annyira, hogy most már nem te vagy az elsődleges az életében, hanem a felesége. Vágd el a köldökzsinórt és próbálj meg egészséges kapcsolatot fenntartani a fiaddal és a menyeddel :)

2022. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
95%

"normális családban ugyanis beszélnek egymással..."


Pontosan. Egy normális családban anyós megbeszélte volna ezt a dolgot a menyével, nem pedig kész tények elé állítja és még titkolózik is.

2022. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
5%

63#64#65# Nem nyert! 😃


Még véletlenül sem vagyok anyós.

Viszont volt anyósom és kedveltem, tiszteltem.


Nem úgy mint itt egyesek......

2022. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
89%

66: egyszerűen nem értem, hogyan lehet úgy családban élni, hogy NEM kommunikálnak...


A rovatban szereplő kérdések kb. háromnegyedénél jellemző ez...


Kiírja nyilvánosba a szívfájdalmát, és kideürl, hogy meg sem kérdezte az illetőt, hogy mi a stájsz...


Miért nem beszélnek egymással az emberek egy családban???

2022. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
95%
#67: és akkor is imádtad volna, ha a te megkérdezésed nélkül - kéretlenül - bármit intézkedik a te ügyeidben????
2022. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
6%
Azért járok ide, mert így minden nap hálás lehetek a normális családomért. Vihar a biliben. Egy esküvőn nem egy torta van, hát istenem. Megmondod, hogy köszönöm, Mari néni, így legalább lesz annyi, hogy akinek szeretnénk adni utána ajándékba belőle, annak mindenkinek jut. Aztán rendelsz, amilyent akarsz.
2022. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!