Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ha anyósomat zavarja...

Normális ha anyósomat zavarja az hogy a babám anyás?

Figyelt kérdés

Csonkacsaládból származom.

Ebből adódóan szeretet hiányom van. És így hogy anyás a pici engem igényel nekem ez jól esik.

Viszont anyósomat zavarja. Nem mondja nekem. Másnak igen. Másnak panaszkodik. Rám állandóan úgy néz mint a véres rongyra. De nem tehetek róla.

Kérdezzem meg mi baja ? Lehet nem is vallaná be

Az utóbbi időben sok helyről hallottam a panaszkodását. Itt lakik a közelbe . Nonstop látni akarja a gyereket

Nem akarom hogy ne legyenek jóban vagy bármi, de ő fordítva nem így gondolkozik. Sajnos azt is kinézem belőle hogy ellenem akarja majd fordítani a saját gyerekem. A férjem előtt nem viselkedik furán. Így gyakran megkapom tőle ha elmondom hogy mi volt "érdekes én még sose hallottam ilyet "

Sajnos úgy érzem romlott a házasságom is. Válni nem tervezek. Viszont költözni igen. Albérletbe. Nehéz döntés


2022. máj. 6. 21:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Vedd fel egyszer titokban anyóst ahogy rádnéz és viselkedik veled. Azzal, hogy anyás a baba, nem tud mit csinálni, ha a picsáját a földhöz veri akkor sem
2022. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Mit panaszkodik pontosan? Azt, hogy anyás a gyerek? Mit jelent az, hogy veled furán viselkedik, ha a férjed nincs ott?
2022. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

50%-banal anyòsok ilyenek.

Akinek nem ilyen az szerencsès!

2022. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

2es . Pontosan, azt hogy sajnálom a gyereket. Stb . Pedig rengeteget együtt vannak.

"Így hogy anyás meg se kapom az unokát "

2022. máj. 6. 22:10
 5/30 A kérdező kommentje:
De ez persze mincs így...
2022. máj. 6. 22:11
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, hisz ez természetes, főleg pici korban. Én tennék rá, hogy mit gondol, az meg, hogy másoknak mit mondd még annyira sem érdekelne.

Sokkal nagyobb problémád, hogy szar a házasságod, és ezt elköltözéssel akarod javítani! Nem lesz tőle jobb, vagy megoldjátok együtt, ha nem sikerül, akkor úgyis válás lesz a vége. Akkor meg úgysem lesz az anyósod képben, tehát a kérdés is okafogyottá válik.

2022. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Egyik füleden be, a másikon ki. Egyszerűen féltékeny.
2022. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Sz@rj@l bele. Ha ilyen sötét, hogy nem érti meg, a gyereknek az anyja a mindene akkor ne törődj vele. Volt/van nálunk is hasonló. Igaz mi csak látogatóba megyünk haza évente max kétszer (bőven elég), anyósom azt hitte majd a fiam a karjába borul örömében és le se teszi amíg ott vagyunk. Hát tévedett, mert üvöltött a gyerek ha más próbálta tőlünk el csalni. Volt nagy fújás meg sírás hogy nem szereti az unoka,aki akkor 1 éves volt!
2022. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Négyszemközt sziszegd neki tüzelő tekintettel, hogy csak egyszer halld vissza ezt a sajnálod tőle a gyereket dumát, ezt az aljas hazugságot és hasonló eszközökkel járatod le őt ugyanazon emberek előtt. Mondd meg neki, hogy ilyen mocskolódást te is tudsz ám, csak amellé tényleg sajnálni fogod tőle a gyereket és nagyon zord világ jön onnantól a kedves mamára! Ha vonyít a férjednek (aki előtt tündibündi meny vagy természetesen) rezzenéstelen arccal tagadd le: érdekes, én még sose hallottam ilyet, ez nincs így. A különköltözésre így talán nem is lesz szükség. Bár amikor egy pár szövetsége így megbomlik és az egyik tag a szüleje miatt tul.képpen lehazugozza a másikat, ott már nagyon vékony a visszaút:( vagy nincs is.
2022. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
22%

Nálunk meg anyósom nem érti meg hogy a kislányom miért eszik az ölemben az asztal, és miért nem az etető székben. Akárhányszor bele rakja, konkrétan elkezd sírni a kislányom úgy veszem ki. Otthon is ilyen, nem bírom rá venni hogy bele üljön ezzel nem tudok mit csinálni.

De anyósomat nagyon zavarja, látom rajta, mert ő ugye szeretné etetni.

2022. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!