Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom ő küldön él a családjá...

A párom ő küldön él a családjával anya apa nagymama. Megkért hogy költöztem hozzájuk. Belementem de nem érzem olyan jól magam nem tudom úgy elengedni magam.Itt dolgozni se tudok még egyenlőre a nyelv miat.Nem tudok mit kezdeni itmagamal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék külön költözni. De az anya nagyon ragaszkodó olyan any pici fia típus még mindig gyereknek kezelik a 30 éves gyerekük. Én különálló szeretnék lenni mit tegyek?

2022. máj. 7. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szakítás. Ez bőven redflag.
2022. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Eleve nem szabadott volna odaköltözni, de ha már így alakult, tegyél meg mindent azért, hogy változtathass rajta, mert ebben a helyzetben sosem leszel boldog.
2022. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Amig nincs munkad, addig tanuld a helyesirast!
2022. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

"Én különálló szeretnék lenni mit tegyek?"


AHhoz munkát kéne keresned? Miért mentél ki pénz és nyelvtudás nélkül?

2022. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Tény, hogy ebben a pár sorban sok a hiba (küldön = külföldön) , egyenlőre = helyesen egyelőre (egyenlőre a tortaszeleteket vágjuk), de 3. kommentje, hogy tanuld a helyesírást - nos, ez egyfelől bunkó, másfelől teljességgel irreleváns, mert ha külföldön van, ott németül, angolul, esetleg más nyelven kell tudni, külföldön a magyarral nem mész semmire (max. Erdélyben, meg Szlovákia határmenti részein, Kárpátalja most a háborús helyzet miatt kiesik).


Nem tudom, mi a külföld, de ma már minden nyelvhez van remek tananyag-halmaz a neten, remek, jobbnál jobb nyelvoktató oldalak vannak, csak tudni kell keresni. Nyelvismeret nélkül külföldön nem mész sajnos semmire - max. újságkihordást tudsz vállalni.


Nyilván párodnál a párodék (hovatovább nem, nem a párodék, hanem párod szüleinek) szabályai, szabályrendszere érvényesül(nek). Ha ez nem tetszik, akkor 3, azaz három dolgot tehetsz, vagy tehettek: 1.különköltöztök ketten albiba (ehhez pénz kell), vagy 2. te, mint lány különköltözöl, és önállóan élsz, 3. hazaköltözöl a szüleidhez (ha ők még élnek, és visszafogadnak).

2022. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Oké kérdező hogy te külön akarsz költözni, de mennyit is tudnál beleadni anyagilag ebbe a projectbe?
2022. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Mármint melyik nyelv miatt? A magyar?
2022. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha külön költöztök ugyanúgy ismeretlen helyen, nyelvismeret, és munka nélkül leszel, sokkal előrébb nem vagy, már ha erre vannak anyagi lehetőségeitek.

Erre miért nem korábban gondoltál? Valószínűleg jobban járnál, ha anyuci pici fiát elfelejtenéd, és haza mennél.

Amúgy én is ajánlom az intenzív magyar tanulást, botrány amit idehánytál, így egy idegen nyelv neked lehetetlen küldetés lenne.

2022. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Melyik ország ?
2022. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Ha zavarnak anyósék, zavard el őket, hogy ne legyen anyuci pici fia a pasid. Így mindjárt felszabadultabb tudsz lenni. Mivel anyóséknak kötelező eltartaniuk a fiukat élete végéig, hiszen nem ő kérte az életet, meg ez amúgy is szülői kötelesség, fizessenek apanázst, így nem lesz probléma azzal, hogy te konkrétan egy kanyi vasat nem tudsz adni az életedhez.
2022. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!