Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan reagálnátok ha anyosoto...

Hogyan reagálnátok ha anyosotok semmiképp nem szeretne?

Figyelt kérdés
Van egy "kapcsolatom", ami teljesen tönkremenöben van az anyosom miatt, talán miattam is és a páromnak anyosomnak való teljes odaadása miatt. Szerintem megoldhatatlan a probléma. A történet arrol szol, hogy párom a szüleinél él egy lakásban falun gazdálkodással foglalkozik igy én is oda kerültem mellé ahol elsö honaptol kezdve már kritizálva voltam hogy 4 évvel fiatalabb a párom és tul öreg vagyok hozzá, az anyosomtol. Fél évig jártam hozzá a párom hozzám 2 heteket töltve nála, mivel nem fogadták el hogy én fizesem a saját étkezéseimet,de fel volt hányva, hogy élösködöm, holott én még mezőre is jártam mezei munkát végezni nekik, mig az anyos csak 1-2 alkalommal egész 6 honap alatt. 6 honap után teherbe estem, mikor nagy örömmel tudattam, anyosom letagadta hogy nem a fiáé a gyerek. A fia, párom nem tudom hogy reagálta le nem voltam ott,de nem állt ki ahogy késöbb észrevetem, értünk. Én nem mertem többet oda menni, mivel attol féltem, hogy képes lenne az anyosom olyan teát vagy gyogyszert itatni velem amitöl elmegy a gyerek, mivel meg szerettem volna tartani. Attol fogva csak romlott megállás nélkül a helyzet. Ti megbocsátottátok volna ezt a kijelentést?

#szeretet #letagadás #unokat letagad
2022. máj. 11. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Az sem mindegy milyen korosztályba van 4 év korkülönbség. De egyébként nyilván nem viselkedik helyénvalóan. Lehet még babusgatni akarja a fiát és nem képes elfogadni hogy már párja van
2022. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Az elején nem vetted észre hogy agyrokkant a család?
2022. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

1. nem az anyósod

2. nem mentem volna oda

3. legfőképpen nem estem volna teherbe.

2022. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Hány évesek vagytok? A babával mi van? Anyóst le kell szarni. A lényeg az, hogy a párod melléd áll-e, veled akar-e lenni. Ha nem, akkor hagyd őket, és ha van lehetőséged, neveld egyedül a babát. A te szüleidről sincs semmi infó, írhatnál róluk is, hogy mit szólnak a szituhoz!
2022. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én szerettem volna ott élni 100% ban, de ellehetetlenitö helyzet volt, hogy edd a mi ételünk, de egy élösködö vagy, és ehez mérten reggelit nem is készitett, a mezöre is a hangulatátol függöen, pakolt élelmet, néha cukorkát hozott a párom, hogy ne legyünk éhen, mikor az anyjával összevesztek, holott ö kereste ki az anyosom nyugdijat is mivel a gazdálkodásbol befolyo pénzböl ö vásárolt élelemre, neki nincs nyugdija, mivel nem dolgozott világéletében csak otthon a gyerekkel.
2022. máj. 11. 14:28
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Mintha a Roma Félórában hangzott volna el ez a történet. :-)))


Eszerint van hol laknod, menj oda, szüld meg a gyereket, a párod meg vagy odajön hozzád, vagy pereld gyerektartásért. Ha vitatják az apaságot, lehet DNS-vizsgálatot végeztetni. Amit ők fizetnek, ha tényleg párod az apa.

2022. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szüleim mellettem állnak, a baba is megvan 5 éve történt mindez. Csak elgondolokodom hogy én voltame a hibás.
2022. máj. 11. 14:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam, mint mondtad hogy a Roma félórában történt-e ez velem, csak annyi küllömbséggel, hogy senki sem néz ki rómának a történetböl csak falusinak. Én városon élek.
2022. máj. 11. 14:38
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Es akkor most mi van?A párod veletek van?

Az anyós még nem látta a gyereket?

2022. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Olyan sok okot nem adtál anyósnak, hogy szeressen. Nézd egy kicsit az ő szemszögéből. Kicsi fia hazavitte a gyerekszobába az új nőjét, aki egy hónap múlva már otthon is érezte magát, már cuccolt is volna befele, fél év után meg teherbe is esett, odaszülte volna a nyakukra a porontyot is. Azért álljunk már meg egy nyamvadt pillanatra. Nem hiszem, hogy sokan vannak, akik ehhez vidáman tapsikoltak volna.
2022. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!