Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pici szünet, mit gondolnál...

Pici szünet, mit gondolnál erről a fiad/lányod jegyeséről? Negatív lenne a megítélésed?

Figyelt kérdés
Kb fél évig ha nem látogatna? (Nincsenek túl messze.) Tízéves első kapcsolat. Jegyesek. Felvetne pár kérdést? Miket? A kérdés arra az esetre vonatkozik ha ismered annyira a gyereked párját, hogy neki nincs kedve átmenni hozzátok.

2022. máj. 12. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
92%
Nem kotelezo szeretni az anyost/apost. Ha a lanyoddal jol megvannak, akkor mindegy.
2022. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
98%
Negatív egyből nem lenne, de érdekelne az ok.
2022. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
94%
Valami miatt nem érzi túl jól magát nálatok. Nem kell felvenni, mert ugysem változtat semmin. Légy kedves, barátságos, de ne tolakodóan , ez a legtöbb, amit tehetsz.
2022. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
87%

Nem is értem a kérdést. Nekik kell szövetségben lenni, nem nekem azzal, akihez csak a gyerekemen keresztül van közöm… még kicsik a gyerekeink, nyilván arra vágyom, hogy jóban legyünk majd a párjaikkal, de ehhez az is kell, hogy én normális legyek velük. A legfontosabb pedig, hogy a gyerekeinkkel megmaradjon a jó kapcsolat.


Én pl. 10 éve nem láttam anyósomat, a férjem is csak muszájból néz rá évente 1x, pedig felőlem mehetne többször, csak nekem ne kelljen.

2022. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
94%

Mit gondolnék?

Hát, a gyakoris hagyományokkal ellentétben, ahol kombinálni és agyalni szokás, én egyszerűen megkérdezném a gyerekemet, hogy a párja miért nem jön át sose. Azt megértem, hogy ritkábban jön, mint a gyerekem, hisz neki nem a szülei vagyunk.

2022. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
37%

Komolyan azt hiszed, hogy csak az ő antipátiája itt a gond? Elárulom: egy kapcsolathoz két ember kell. Legyen ez akár élettársi, akár testvéri, akár meny-após, akár anyós és gyereke jegyese kapcsolat.

Szóval ha a lányod párja nem érzi jól magát nálatok, akkor te is hibás vagy ezért valamilyen szinten.

2022. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell látogatnia
2022. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Itt én vagyok a fiuk jegyese és akármennyire erőltetem most úgy érzem kelleni fog a szünet. Besokalltam! Viszont a vőlegényem minden alkalommal kérdezik: a párod miért nem jött? Hogy lenne mindannyiunknak jó?
2022. máj. 12. 12:54
 9/74 A kérdező kommentje:
Igaz! Mindegyikőnk hibás, hogy nem érzem jól magam.
2022. máj. 12. 12:55
 10/74 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyértelmű a dolog. Ha pár alkalmat kihagysz az normális de ha sose mész az okkal van. Szóval egy idő után vágni fogják. De ha kölcsönös akkor lehet higy jobb lenne megbeszélni.

Esetleg csinálhatod azt is hogy csak alkalmanként mész. Ha kérdezik akkor így érsz rá és kész.

2022. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!