Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy esne az ha kiderülne,...

Hogy esne az ha kiderülne, hogy anyósotok már nevén szólitja a gyermekedet a hasadban, ugy h te meg el sem döntötted mi lesz a pici neve?

Figyelt kérdés
A ferjem telefonja pittyegett, raneztem- anyosom irt. Megneztem az üzenetet aztan latom, hogy a pocakban levö kislanyomrol ir, h "Juliska" igy, meg ugy. Meglepödtem, mert a ferjemet 5 honapja kerdezgetem mi legyen a neve. Eddig meg nem adott normalis valaszt. Aztan visszagörgettem a beszelgetest es latom h a ferjem 2 nevet mondott neki, anyosom meg kivalaszotta a neki tetszöt es azota ugy hivja. A ferjem meg nem mond semmit. Ezen nagyon kialadtam. Csunyan összevesztem vele, h kb minden nap ezt beszeljük, mi meg nem döntöttünk, ö meg az anyjaval elnevezi a picit. Mit gondoltok, en reagalom tul?
2022. máj. 27. 09:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Igen.
2022. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez legyen intő jel. Legyen egy terved amiben egyedül nevelés fel a gyereket.
2022. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem, nem te reagálod túl. A férjed kommunikációs készségén van mit fejleszteni.

Ha kicsinyes akarsz lenni akkor bosszúból válaszd még azért is a másik nevet.


Egyébként meg az, hogy anyósom mit csinál és mit akar az az ő baja.

2022. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%

Hát valahogy meg akarta nevezni a gyereket. Nevezhette volna Babócának vagy Csillagvirágnak is, de ő inkább Juliskának nevezte.

Ezen összeveszni a férjeddel? Te sem lehetsz egyszerű eset. :-)))

2022. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
A telefonba kotorásról nem is beszélve.... Nem örülnék neki, és nem azért mert titkolni valóm lenne, hanem mert privát szféra. Te örülnél neki ha a férjed elolvasná a messenger üzieidet?
2022. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

Lehet hogy a férjed egy anyuci pici fia?


Az jobban érdekli hogy anyád mit gondol minthogy te mit gondolsz.

A szar ebben hogy házas vagy ill. terhes.

Most próbáld meg ne túlstresszelni magad a dolgon, vagy beszélj erről a férjeddel vagy írd meg neki levélben.

Az szintén jogos hogy együtt kell eldöntenetek a gyerek nevét.

Az hogy az anyós mit gondol kevésbé kellene hogy számítson.

Nekem a nővérem két nevet adott a kislányának és a rondább nevet használják.

A családban mindenki tiszteletben tartja, én is mégha nem is értek egyet a döntésükkel.

2022. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Ne vedd olyan komolyan. A férjed bamba, nem mond ellent az anyjának, de ettől még nem vétett olyan nagyot. Amikor mi elmondtuk a születendő lányunk tervezett nevét, akkor pontosan úgy mondtuk, hogy most ez a név tetszik, de szülésig változhat. A mamának megtetszett és úgy emlegette masoknak is a babát, amikor kérdezték róla. Nem sokkal szülés előtt szóltunk, hogy mást választottunk. Nem értette, neki megtetszett az első terv, miért nem maradhat az?

Ők elkezdik már a hasadban szeretni azt a babát, és elragadtatják magukat néha. Persze van olyan eset is, aki a fejedre akar majd nőni, de ezt időben kezelni tudod.

2022. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Itt anyós teljesen ártatlan. Nem ő akarja eldönteni a gyerek nevét, hanem megkérdezte a fiát, hogy mi lesz a gyerek neve, ő meg megmondta, hogy mik az opciók. A probléma, hogy a férjed neked nem mondta. És ez k_rva nagy probléma. Szóval ne anyóson legyél kiakadva, hanem a férjeden.
2022. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Andizsuzsi ***** válasza:
84%
Engem a nagyagyám világ életemben Mancinak hívott. Semmi köze nincs a valódi nevemhez, de engem sosem zavart, sőt.
2022. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Nekem problémásabb azt hogy te más telefonjában turkálsz. Neked meg tök mindegy mit csinál az anyós, találnál okot hogy beleköss.
2022. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!