Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Felhívnátok ex anyóst ebben a...

Felhívnátok ex anyóst ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elváltam a fiától, viszont van unoka,aki a közös gyerek a fiával. A fiamtól tudtam meg 3 szóból, hogy eltörte a lábát. Nem hívott fel, hogy nem tud a nyáron menni hozzá a gyerkőc nyaralni. Tél végén műtöttek, nagy műtét volt. KB 2x fél hívott, hogy vagyok. Utána már nem érdekelte. Két hete beszéltem vele, akkor is lerázott. Én most nem hívtam fel. Vagy kellene?
2022. jún. 23. 07:02
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
És azért kellene mindenkihez alkalmazkodni, mert mindenki azt mondta, hogy legyen ott a gyerek, de majd ők előtte 2 nappal szólnak, hogy nekik mikor megfelelő, én pedig alkalmazkodjak ehhez. Mert az egyik nyugdíjas, a másik pedagógus, a harmadik meg vállalkozó. És ők sosem tudják, mikor szabadok.
2022. jún. 23. 11:04
 22/47 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy ráutalva akkor nem kell hozzá sem alkalmazkodni.
2022. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Meg tudom oldani. Meg is fogom, mint az elmúlt 10 évben is megoldottam
2022. jún. 23. 11:55
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szóval le se volt beszélve a nagyival, hogy megy a gyerek, csak szóba került, hogy majd, egyszer, valamikor.

Ha nem volt semmi megbeszélve, akkor miért kellett volna felhívnia, mit kellett volna lemondania...?

Bocs, de te ülsz fordítva a lovon.


Ha jó viszonyt akarsz, hívd fel, kívánj jobbulást és ne tukmáld rá a gyerekedet, ha sejthetően most mozogni se tud hat hétig. Ennyi.

2022. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudod oldani, akkor mi a kérdés?
2022. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy te miért vártad el, hogy érdeklődjön utánad, ha te még ennyire se vagy rá kíváncsi azon az alapon, hogy már nem vagytok hozzátartozók. Hívd fel, ha akarod, ha meg nem, ne gyárts hozzá kétélű ideológiát!

Ha meg tudod oldani, akkor oldd meg! Azt meg, ha két nappal korábban hívják a gyereket, nyugodtan háríthatod, hogy már vannak terveitek, nem jó, máskor hamarabb szóljon. Nem vagy köteles felborítani semmit mások miatt, ha kényelmes akkor, engedd el, ha meg nem, akkor így jártak! Ha eddig se számíthattál a családra ebben, akkor ezután se ér nagy kár!

2022. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Végül felhívtam. Ment a szabadkozás, hogy ő már hívni akart, csak nem jött össze. 1 hét alatt. Na mindegy
2022. jún. 23. 13:24
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

18!


Mondhatod, valóban. A gond csak az, hogy az exanyosnak mindegy, hogy megy e az unoka, mi van vele, él e az anyja. A kerdezonek nem mindegy.

2022. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

"Ez igazából, ami bosszant. Tudják, hogy nincs millió szabim."

"És nem lepasszolni akarom a gyereket, csak 8 hetet meg kell oldani. És a gyerek apja sem partner ebben."

"A gyerekkel sem igazán tartja a kapcsolatot, hetekig fel sem hívja."

"Múltkor akartam vele egyeztetni, elvileg mindegy, de kapásból 3 hetet felsorolt , hogy mikor nem, mert épp megy valahova.

"Nem vagyok rászorulva, meg tudom oldani, dolgozok otthon bár a munkahelyen nem szeretik. Csak nem akartam azt, hogy a válás után eltávolodjanak egymástól az unokával."


Tehát nincs ingyen bébiszitter, ez a probléma. Mondjuk egy minimum 12 évesnek mar nem is kell

2022. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Az ötös válaszod an azt írtad hogy még kellene oldankd a 2 hónapot. 23-ban meg azt hogy még tudod oldani. Miért nem írod inkább az őszintén hogy nehezen tudnád megoldani, jó lenne a segítség. És nem kell azzal jönni hogy a lába miatt akarsz érdeklődni. Igazából a 2 hét érdekel amit a gyerek vigyazasaval töltene.

Ez itt egy anonim fórum. Nyugodtan írd le mit gondolsz köntörfalazás nélkül.


És műteted után 2-3 hónapig volt infója arról hogy vagy mivel allitasod szerint felhívott. Minek hivogasson utána?

Azért valljuk be hogy az exel már nem úgy tartják a kapcsolatot az emberek mint eredetileg. Minek hivogasson hetente?

2022. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!