Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szeretném megkérdezi,hogy ti...

Szeretném megkérdezi,hogy ti mit gondoltok erről és hogy mi tèvő legyek ?

Figyelt kérdés
volt egy házasságom abból született egy kislány aki most 4 éves. Jelenlegi párommal a családja miatt úgy érzem nem fog működni nekünk. Az én országomból elmentem 3 hónapra hozzájuk xy országba hogy életet kezdjünk. A kislányomat otthon hagytam anyámmal, még én dolgoztam addig vigyázzott rá. Itt jöttek a problémák az anyóssal. A jelenlegi élettársam azt mondta van pénze életet kezdeni házat ki venni stb menjek és csináljuk . El is mentem de pénz nem volt mert a párom azt mondta az anyja elszedte tőle. Aztán az volt a baj hogy mi külön szeretnénk menni lakni, azt mondta nekem az anyós szégyelhetem magam milyen menyecske vagyok , más menyecske ragaszkodik az anyósához nem pedig megyen el tőle lakni. Én csak egy családra vágytam hogy legyen lakásunk és hogy èljünk boldogan a kislányommal és a párommal. Akármilyen lehetőséget meg fogtunk az anyós és a sógornő nagy cirkuszokat kreàlt és engem hibáztattak mindenért. Aztán ki dobott engem a házból. A földön csúszkált az anyós azt mondta soha nem hagyja a fiàval legyek, a fia nem fog engem el tartani, a kislányom nem az övé. Le átkoztak engem, le szidkozóttak, le kurváztak, a családomat le hordták akikkel még nem is találkoztak, nem ismerik egymást. A párom úgy döntött hogy vissza utazunk az én országomba és megpróbáljuk ott mert állítólag ő nemtudott fel egyenesedni az anyjàtól. Az utazás napjáig ment a cirkusz az anyós mindennap fújjta magáét a páromnak,hogy egy kutya nekem, annyit fog sírni mint a zápor eső. Hozzà teszem hogy olyan menyecske voltam aki fel kelt le ment hozzájuk mostam, főztem, takarítottam, nem mozdultam mellőlük nem hagytam őket magukra, és mai napig egy szóval sem sértettem meg őket !!! Miért érdemlem ezt ? A párom pedig nem bír el szakadni megalàz engem. Haza jöttünk én hozzám, itt pedig titokba a párom írt az apjának vegyen neki jegyet mert megyen vissza! Az apja azt mondta vesz neki jegyet de csak neki !!! Úgy érzem nem lesz jövőnk

2022. júl. 24. 07:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem is.. de ha sokáig ezen agyalsz nem csak ezzel a szerencsétlennel, de a gyerekeddel se. Ez a nagyobb baj.
2022. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd a fenébe ezt az egész társaságot, látszik hogy esélytelen, és menj vissza a lányodhoz!
2022. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az apja azt mondta vesz neki jegyet de csak neki !!!"


Én még löknék is egyet rajta!

2022. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jelenleg a kislányommal vagyok, haza jöttem és jött a párom is. Boldogtalan vagyok a családja miatt mert nem hagyják boldogok legyünk. Tegnap reggel az apja hívta őt és azt mondta nem segít semmivel a fiának, csak ha visszament hozzájuk. Amilyen rózsát szakított szagolja. A párom ki nevet, én pedig szenvedek , sírok , nem akarom ebbe nőljön fel a kislányom. Elveszett vagyok a gondolataimmal. De erősen érzem a szivembe nem lesz boldogságunk a családja miatt. Azt mondta a családja úgy is vissza megy a fiúk mert nem bírja a családos életet.
2022. júl. 24. 08:46
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Rád is érvényes, hogy amilyen rózsát szakítottál, azt szagold.


De ha büdös a rózsa (mindegy hogy a családja miatt vagy egyéb ok miatt) akkor dobd el!

2022. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Már bocs, de szedd már össze magad. A kislányodat simán otthagytad ilyen emberek miatt, mert az a szerencsétlen ígérgetett? Dobd ki és a gyerekedre és a saját életedre koncentrálj. Majd lesz egy normális párod, nem kell minden nyomorékkal leállni.
2022. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Én életem szerelmével szakítottam 8 év után, mert a gyerekemhez nem úgy állt, ahogy kellett volna.

Soha nem bántotta egyetlen szóval sem, csak levegőnek nézte, még egy 3 napos kórházba sem tudtam úgy bemenni, hogy rábízhattam volna. Az én gyerekem 3 éves volt, amikor összejöttünk. Alapban féltékeny volt a gyerekemre, vagy mi a fene, mert mások gyerekeivel egész jól elvolt.

Nekem már ez sem fért bele és elbúcsúztam tőle.


Egy ilyen diliházba, mint amit leírtál eleve nem vinném a gyereket, rúgd ki ezt a barmot az őrült családjával együtt! Amikor 4 éve úgy döntöttél, hogy gyereket szülsz, akkor abban azt is vállaltad, hogy normális életet biztosítasz neki!

2022. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

En most rogton osszepakolnam a cuccait es kitennem az ajto ele

Mond, hany eves a parod, hpgy meg egy jegyre sincs elegenfo felretett penze, de azert szeretne elkezdeni a nagybetus eketet???

Naivan belesetaltal egy tavkspcsolatba, abban remenykedtel, hogy kulfoldon kolbaszbol van a kerites es, hogy a gyerekednek is rogton lesz egy neveloapja..

Erdemes lett volna jo alaposan kitapogatni a terepet, mielott fejest neki ugrasz a dolgoknak. Mar mindegy! Tedd ki az utcara ezt az alakot es ne szanalmaskodj, hanem probalj a realitas talajan maradni es a jovore nezve uj terveket kovacsolni!

2022. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Saját magatok miatt nem lesz boldog jövőtök.Anyós, apósnak ehhez semmi köze Felnöttek vagytok, oldjátok meg, ha meg nem megy nem kell erőltetni.
2022. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Rég ki kellett volna tenni.
2022. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!