Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy heten hanyszor latogatjato...

Egy heten hanyszor latogatjatok meg anyosekat?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig maradtok? Mivel toltitek az idot?
2022. júl. 25. 23:51
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos mindennap. A konfliktusaink 90%-a ennek köszönhető a férjemmel.
2022. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
70%
21-es, te mész el a saját lábadon, nem kötéllel rángatnak. Felnőtt nőként nem kéne félned a férjedtől. Te döntöttél így, nem a férjed.
2022. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
25%
22-s köszönöm ezt az éles meglátást. Tulajdonképpen nem meglátogatom, hanem látom. Az udvaron, vagy amikor besétál naponta többször, mintha otthon lenne.
2022. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
68%

Anyukámtól gyalog 5 percre (panel), anyósomtól autóval kb. 40 percre (kertes családi ház) lakunk.


Anyósomhoz ősszel-télen kicsit ritkábban, de nyáron gyakrabban megyünk, én havi 1-2x, általában ha valami családi ünneplés vagy kerti sütögetés van (3 gyerek és 4 unoka van), ilyenkor kb. egész nap ott vagyunk kutyástul. Ezen kívül férjem néha elmegy nélkülem is egy-egy extra alkalomra, általában amikor nem "szórakozásból" hanem pl. füvet nyírni vagy kerítést festeni megy (félreértés ne essék: ha ott vagyunk segítek én is ilyesmiben). Van hogy fáradt vagyok vagy mást csinálnék otthon, ilyenkor ő megy csak (szeretem amúgy az anyósomat, jóban vagyunk:-).


Anyuhoz kettesben ritkábban járunk, hiába van közel, mert nála kevesebb ilyen ebédezős-családi összejövetel van, (nálunk nincs gyerek, unokahúgaim pedig már nagyok), viszont én kb. 2 hetente átszaladok egy kávéra-beszélgetésre, ilyenkor általában szokott is főzni nekünk elvitelre. Ha úgy jön ki a lépés, hogy régen voltunk nála kettesben, mondjuk eltelik így egy-két hónap, akkor megkérdezzük, hogy van-e kedve főzni valami egyszerű ebédet, viszünk sütit és akkor átmegyünk férjemmel egy hosszabb, ebédelős-sütizős-beszélgetős alkalomra. Vele is jó a viszonya férjemnek amúgy. :-)


Mindketten normálisak, nem akarják, hogy állandóan ott legyünk, van saját életük, pedig egyik özvegy, másik elvált, de mi 5 évet külföldön éltünk, na AKKOR ritkán láttak, szóval nem panaszkodnak ha kimarad pár hét. :-)

2022. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
83%
Az udvaron persze, hogy látod, ha egyszer ott lakik. Te voltál ott később, nem ő. A lakásba bemegy és ezt a férjed hagyja és még veled veszekszik, ha te meg nem? El kell költözni, ha pedig a férjed nem megy, válás. Ilyen egyszerű. Csak rajtad múlik a saját boldogságod!
2022. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
37%

24-es vagyok: mivel töltjük az időt


Anyósomnál ritkán vagyunk csak mi ketten, általában valamelyik testvér/gyerekek ott vannak, szóval odaérünk, ebéd befejezésében ha kell még valamit segítünk, megterítünk, ebédelünk, közben folyamatosan dumálunk. Ha sokan vagyunk 2 turnusban eszünk, felváltva figyelünk a gyerekekre, bár már egyre nagyobbak, önjáróbbak. Utána jó időben kimegyünk a kertbe, vagy bent társasozunk - de ez általában ilyen kavalkád, semmi tervszerű nincs benne, ahogy esik úgy puffan... :D Pl. én már éhes vagyok amikor odaérünk, szóval eszek a gyerekekkel előbb, addig férjem és a sógornőm füvet nyír kint, sógorom anyukájával beszélget, aztán én kimegyek a gyerekekkel a kertbe rosszalkodni, addig a többiek nyugiban megkajálnak, dumálnak, vagy valaki a gyerekekkel a szobában társasozik, a többiek az ebédlőben felnőtt-társasoznak, bár a legtöbbször a gyerekek jól elvannak magukban is, főleg ha mind a 4 ott van, csak kicsit megsüketülünk a végére. Ha szülinapot ünneplünk akkor valamikor kora délután van torta és köszöntés. :-D Olyan olaszos család kicsit. :-)


Anyunál ennél nyugisabb, ebéd után bevonulunk a nappaliba kávézni/sütizni és dumálunk mindenféléről. Most már nagyobbak a gyerekek, telefont nyomkodnak, tableteznek, néha beleszólnak a "fölnőttek" beszélgetésébe, de van, hogy nem viszünk sütit hanem elviszem őket sétálni egy közeli cukiba és onnan hozunk sütit, vagy elmegyünk ebéd után kutyát sétáltatni.

2022. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Félévente, amikor hazautazunk.
2022. júl. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az utóbbi években évente kB kétszer voltunk náluk, idén egyszer voltam a gyerekekkel lent náluk meg aztán a feleségem is volt náluk meg bemutatta az új pasiját nekik akkor én nem mentem.
2022. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

26.

Te jó eg! Hányan vagytok egyszerre ott?

2022. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
56%

26-os vagyok: Ha a férjem mindkét tesója ott van az összes gyerekkel akkor 5 gyerek + 7 felnőtt :D Plusz a kutyánk :) Látom ez sok embert megrémít, jól lepontoztak :D


De nem mindig vagyunk ennyien, tegnap pl. csak kettesben voltunk férjemmel, ebédeltünk, dumáltunk, fügét szedtünk, aztán hazajöttünk.

2022. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!