Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyereket nevelő párvagyunk....

Gyereket nevelő párvagyunk. Anyósom dolgozik Apósom nem.Ez eleve gáz hisz ő a férfi a háznál.Egyre gyakoribb már kb. fél éve havonta pénzt kérnek 10-20ezer ft-ot.Nálunk pedig csak én dolgozom a férfi.Érdekel a velemenyetek,ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Az a véleményem, hogy nálatok ugyanolyan gáz a helyzet. Itt is egy kitartott, ott is egy kitartott.
2022. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 qkker1 ***** válasza:
2022. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak az egyik fél dolgozik, akkor miért kell az feltétlenül a férfi legyen?

Ha a párod nem kisgyerek mellett van otthon, akkor nálatok sem különb a helyzet, mint apósodéknál.

Kölcsön meg ne adjatok, ha nektek nem fér bele vagy nem adják vissza.

2022. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

#2: megelőztél... 😁


Esti mese...

2022. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
"drága anyósom, én 2 embert tartok el, te csak egyet. Kérj mástól. Köszi. Puszi."
2022. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
A kettesnek es a negyesnek uzenem, hogy az a bizonyos feleseg a masik posztbol en vagyok......ha hiszitek ha nem...amikor elolvastam a cimet, elso gondolatom volt, hogy belinkelem az en kerdesemet...igaz tolunk nem 10 ezret kernek...
2022. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként hihetetlen, mennyire nem tudjátok elképzelni, hogy 7 milliárd emberből, vagy csak akár 10 millió emberböl érinthet kettőt ugyanaz, vagy hasonló probléma. Akkor tuti ugyanaz a ket ember! Hiszen ket embernek nem lehetnek hasonlo problemai! Az ki van csukva! Tok jo detektivek lennetek..lol
2022. aug. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát enynit elértek a trollok az tuti, hogy néha azokat is annak nézik akik esetleg mégse.
2022. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
7. Lehet masnak is van ilyen problemaja, de aki regota gyakorizik felismeri ezeket a generalt provokalo “problemakat”
2022. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez a szóköznélküli újabb agymenése. Kifejtés nulla, csak idehányt néhány mondat, hogy szidjunk ezt-azt.


Felejtős.

2022. aug. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!