Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton szapul és...

Anyósom folyton szapul és keresztbe tesz nekem. Gondoltuk majd a házassággal majd változik, tévedtünk. Az unokáját is mocskolja folyton. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már férjem is elmondta neki, hogy fejezze be a mocskolódását, de egyszerűen nem ért a szóból. Engem szid ok nélkül, aki sosem bántottam és még segítettem is neki mikor kért, de egyszer csak bekattant és közölte a férjemmel, hogy "én rosszul vagyok a r*bancodtól, miért nem keresel mást"? Az unokáját látni nem akarja, meg van győződve arról, hogy nem a fiától van a gyerek és mindenkinek hazudgál rólam mindenfélét. Hogyan tovább?

2022. aug. 4. 10:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem bonyolult, nem kell vele találkozni
2022. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem találkozok vele viszont a férjem igen. Olyankor ha elkezd mocskolni a férjem közli vele hogy ha nem fejezi be, akkor ő távozik. Tehát általában erről szól a dolog, hogy engem és az unokáját szidja és próbálja lebeszélni rólam.
2022. aug. 4. 10:13
 3/26 anonim ***** válasza:
95%

Szakítsd meg a kapcsolatot. Nem is értem, miért tartod még, ha ler.bancozott.

Férjed nem küldte el a p.csába?

2022. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell tenni semmit, úgysem lehet.
2022. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Szidja a férjed előtt a gyerekét?

Ne haragudj, de mit mond ilyenkor? Mert ha az én gyerekem szidná bárki, pofán vágnám, és az életben nem nyitnám rá az ajtót többet.

2022. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha a férjed kiáll melletted, ne törődj vele. Nem találkoztok, nem kell hallgatnod. Ahogy írtad, a férjed sem tűri szó nélkül.

N

2022. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De, elküldte, de egyszerűen nem ért a szóból, minden találkozásukkor ez megy. Pedig mondta neki már a férjem, ha így folytatja őt sem látja többet.
2022. aug. 4. 10:17
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
jóvan
2022. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
No, és tett bármit a férjed azonkívül, hogy mondogatja neki, hogy nem fog menni?
2022. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Pofán még nem vágta de többször próbált vele szépen/csúnyán is beszélni, de változás nem történt.
2022. aug. 4. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!