Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megcsaltam a férjemet az...

Megcsaltam a férjemet az aposommal! (?) segitséget pls

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki teljesen hülyének nézne, leirom mi volt.

A férjem 22 éves, én 30 vagyok. De azt tudni kel, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki, még most is rendszeresen el kérik a boltba a személyimet, szóval tényleg nem arról van szó, hogy olyan, mintha a férjem anyja lennék.

Na most a férjem apja az csak 42 éves. És nagyon hasonlítanak egymásra a férjemmel, ő olyan mintha kb. a báttya lenne. és kimondottan dögös pasi.

Na a lényeg én nagyon magam alatt voltam az utóbbi időbe. Már ketyeg a biológiai órám, nagyon szeretnék gyermeket, de a párom még nem, azt mondja még élni szeretne bulizni...Én már nem.

De nem is zavarna, felőlem bulizzon amíg a gyerek kicsi, úgyis az anyjára van szügsége ilyen kicsi korba a babának.

Szóval 1 hónapja történt h nagyon össze vesztünk, ő elment aludni egy haverjához én meg otthon voltam sírtam.

az apja pedig feljött hozzánk, ez nálunk normális, hetente töbször felugrunk egymáshoz, Na most ott talált engem sírva a fia ugye elment

Elkezdett vigasztalni...Nem tagadom az ágyba kötöttünk ki.

Utána elmondta,h nagyon régóta tetszem neki, de nem akarja tönkre tenni a fia házzasságát, meg az ő élettársával sem akar szakítani...Hát megyegyeztünk, hogy ennek nem lesz folytatása és soha nem mondjuk el senkinek.

Ettől még persze nagyon rosszúl érzem magam de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy ma biztosra kiderült, hogy babát várok.

teljesen össze vagyok zavarodva,

egyrészt mert a férjem nem akar gyereket, másrészt mertt mostanában olyan gyanakvó, féltékenykedik, attól félek nem hinné el övé a gyerek (voltunk együtt amúgy, tehát lehet az övé) és ha esetleg dns tesztet akar, és mégsem övé akkor mi lesz? Vagy egyáltalán van eltérés a dns-ükbe? nem értek hozzá...

Nekem az a megérzésem, h az aposomtól van, Nem tudom megindokolni, így érzem. Állítlag ilyen helyzetbe a nők megérzik kitől van a gyerek.

A férjemnek még nem szóltam a terhességről, most nincs itthon (dolgozik nem csajozik), én meg csak ülök itt órák óta a pozitiv teszttel a kezemben


Mit csináljak? nem is tudom milyen válaszokat várok de muszáj volt kiirnom magamból


2022. nov. 12. 01:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
90%
Pillanatnyilag? Aludj.
2022. nov. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 anonim ***** válasza:
92%
Én elhagynám a férjem, ha az apjára gerjedék, pláne, ha tőle lennék terhes.
2022. nov. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/126 anonim ***** válasza:
64%
Nincs gond. A ti kultúrátokban ez a családon belüli (incentus) dolog elfogadott. Sőt, akkor kerülsz csak be igazán a családba, ha már a férjed apjának, nagyapjának, testvéreinek (mind a nyócnak) meg még az unokatestvéreinek is megvótá.
2022. nov. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán tudom eldönteni hogy sírjak vagy nevessek, de izgalommal várom a folytatást.
2022. nov. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/126 anonim ***** válasza:
73%

Elválsz a férjedtől, a gyereket elveteted, aztán keresel magadnak egy hozzád illő férfit, akinek gyereket szülhetsz.

Az, hogy becsapsz mindenkit, és hazudsz még a gyerekednek is nem megoldás. Olyan nagyon nem szeretheted a férjed, ha simán lefeküdtél az apjával, és igen, nyilván a DNS tesztből kiderülne, hogy nem ő az apa, viszont az is, hogy közeli rokon.

2022. nov. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/126 anonim ***** válasza:
90%
Tegyük fel, nem kér a férjed DNS tesztet. Elfogadja a terhességedet. Megszületik a baba, s egész életedben ha rá nézel, furdal a lelkiismeret, s töpregsz, hogy vajon kié? Ez így nem a felhőtlen babavárás élménye.
2022. nov. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/126 anonim ***** válasza:
85%
Mit csinálj? Ne add fel! Jó, most rángasd meg jól a vaszokra. Mert a terhességes tévképzeteidbő lerí, hogy pasi vagy. Legközelebbre meg mélyedj el a témában, és akkor majd záporoznak a válaazok a provokációdra. Ne add fel!
2022. nov. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/126 anonim ***** válasza:
87%

1 hónapja összefeküdtél apósoddal, aztán a férjeddel is. Most pozitív a teszted.

Gondolom nem óramű pontosságú 28 napos ciklusod van. De hacsak nem 1-2 hete késik a menstruációd, akkor tuti, hogy a férjed a gyerek apja.

2022. nov. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/126 anonim ***** válasza:
91%
Az egész ország pszichésen beteg.
2022. nov. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/126 anonim ***** válasza:
87%

30 évesen mit vársz egy 22 éves gyerektől

válj el

Te éveid fognak elmenni

2022. nov. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!