Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megcsaltam a férjemet az...

Megcsaltam a férjemet az aposommal! (?) segitséget pls

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki teljesen hülyének nézne, leirom mi volt.

A férjem 22 éves, én 30 vagyok. De azt tudni kel, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki, még most is rendszeresen el kérik a boltba a személyimet, szóval tényleg nem arról van szó, hogy olyan, mintha a férjem anyja lennék.

Na most a férjem apja az csak 42 éves. És nagyon hasonlítanak egymásra a férjemmel, ő olyan mintha kb. a báttya lenne. és kimondottan dögös pasi.

Na a lényeg én nagyon magam alatt voltam az utóbbi időbe. Már ketyeg a biológiai órám, nagyon szeretnék gyermeket, de a párom még nem, azt mondja még élni szeretne bulizni...Én már nem.

De nem is zavarna, felőlem bulizzon amíg a gyerek kicsi, úgyis az anyjára van szügsége ilyen kicsi korba a babának.

Szóval 1 hónapja történt h nagyon össze vesztünk, ő elment aludni egy haverjához én meg otthon voltam sírtam.

az apja pedig feljött hozzánk, ez nálunk normális, hetente töbször felugrunk egymáshoz, Na most ott talált engem sírva a fia ugye elment

Elkezdett vigasztalni...Nem tagadom az ágyba kötöttünk ki.

Utána elmondta,h nagyon régóta tetszem neki, de nem akarja tönkre tenni a fia házzasságát, meg az ő élettársával sem akar szakítani...Hát megyegyeztünk, hogy ennek nem lesz folytatása és soha nem mondjuk el senkinek.

Ettől még persze nagyon rosszúl érzem magam de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy ma biztosra kiderült, hogy babát várok.

teljesen össze vagyok zavarodva,

egyrészt mert a férjem nem akar gyereket, másrészt mertt mostanában olyan gyanakvó, féltékenykedik, attól félek nem hinné el övé a gyerek (voltunk együtt amúgy, tehát lehet az övé) és ha esetleg dns tesztet akar, és mégsem övé akkor mi lesz? Vagy egyáltalán van eltérés a dns-ükbe? nem értek hozzá...

Nekem az a megérzésem, h az aposomtól van, Nem tudom megindokolni, így érzem. Állítlag ilyen helyzetbe a nők megérzik kitől van a gyerek.

A férjemnek még nem szóltam a terhességről, most nincs itthon (dolgozik nem csajozik), én meg csak ülök itt órák óta a pozitiv teszttel a kezemben


Mit csináljak? nem is tudom milyen válaszokat várok de muszáj volt kiirnom magamból


2022. nov. 12. 01:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/126 anonim ***** válasza:
98%
Hát, nemtudom... Andersennek meg a Grimm testvéreknek ez jobban ment szerintem.
2022. nov. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/126 qkker1 ***** válasza:
97%
Kb. egy éve volt már ez a kamu sztori!
2022. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/126 anonim ***** válasza:
97%
25ös ez igaz! De a TV2 is sokat ismétel!
2022. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/126 anonim ***** válasza:
87%

most is rendszeresen el kérik a boltba a személyimet


Mese, mese, mátka, pillangós madárka...

2022. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/126 anonim ***** válasza:
94%
4, Jocky tv, fél három 😂😂😂
2022. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/126 anonim ***** válasza:
95%
Ez történik ha anyu és apu testvérek.
2022. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/126 anonim ***** válasza:
92%
Látom téged is megihletett a Sárkányok háza, mondjuk annak jobb volt a script-je
2022. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/126 A kérdező kommentje:

Nos végig olvastam amiket írtatok,

a kamuzóknak köszönöm a részvételt, számitottam arra h lesznek bőven,

a többieknek köszönöm a kedves válaszokat. ("kedves")

- nem tudom ki honnan álmodta, hogy csak simán megszülöm a gyereket és hazudok mindenkinek. speciel az abortuszon gondolkodtam de nagyon fáj h ezt kel tennem

- és a vigasztalás pedig nem úgy történt hogy bejött az após és egyből hanyat vágot hanem sokáig csak ölelgetett simogatott vigasztalt és ebből lett egy nagyon gyengéd Szeretkezés de persze mindenki magábol indul ki így ti is pfff

Nem vagyok ribizli sosem léptem még félre. most történt meg elősször

A férjem pedig nem kisfiú 18 éves kora óta dolgozik, nem egy drogos egyetemista aki még 50 évesen is anyucival él

erről ennyit. Kisvárosban élünk és itt tisztességes emberek élnek nálunk nem divat a mama hotel meg 100 éves korig szülőkkel élni nem házasodni gyerekként leélni az életet. ez főleg budapesten divat szánalmaséknál

A hülye műsorok amiket felsoroltatok én ilyeneket nem nézek de rólatok elmond mindent

Az azért üt hogy 31 komment van de válasz a kérdésre egy sem

2022. nov. 12. 11:10
 29/126 A kérdező kommentje:
Ahh de jó hogy itt mindenki fedhetetlen erkölcsökkel rendelkezik, sosem lépett félre, mindenkit szentté is fognak avatni remélem. A lényeg hogy lehessen itélkezni mások felett addig se kell tükörbe nézni
2022. nov. 12. 11:13
 30/126 anonim ***** válasza:
99%

🤣🤣🤣

Túltolod. Okos kamus nem jön vissza védeni a mundér becsületét, mikor nincs...


A szó meg, amit le akartálnírni, a feDDhetetlen. A fedhetetlen teljesen mást jelent.

2022. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!