Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megcsaltam a férjemet az...

Megcsaltam a férjemet az aposommal! (?) segitséget pls

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki teljesen hülyének nézne, leirom mi volt.

A férjem 22 éves, én 30 vagyok. De azt tudni kel, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki, még most is rendszeresen el kérik a boltba a személyimet, szóval tényleg nem arról van szó, hogy olyan, mintha a férjem anyja lennék.

Na most a férjem apja az csak 42 éves. És nagyon hasonlítanak egymásra a férjemmel, ő olyan mintha kb. a báttya lenne. és kimondottan dögös pasi.

Na a lényeg én nagyon magam alatt voltam az utóbbi időbe. Már ketyeg a biológiai órám, nagyon szeretnék gyermeket, de a párom még nem, azt mondja még élni szeretne bulizni...Én már nem.

De nem is zavarna, felőlem bulizzon amíg a gyerek kicsi, úgyis az anyjára van szügsége ilyen kicsi korba a babának.

Szóval 1 hónapja történt h nagyon össze vesztünk, ő elment aludni egy haverjához én meg otthon voltam sírtam.

az apja pedig feljött hozzánk, ez nálunk normális, hetente töbször felugrunk egymáshoz, Na most ott talált engem sírva a fia ugye elment

Elkezdett vigasztalni...Nem tagadom az ágyba kötöttünk ki.

Utána elmondta,h nagyon régóta tetszem neki, de nem akarja tönkre tenni a fia házzasságát, meg az ő élettársával sem akar szakítani...Hát megyegyeztünk, hogy ennek nem lesz folytatása és soha nem mondjuk el senkinek.

Ettől még persze nagyon rosszúl érzem magam de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy ma biztosra kiderült, hogy babát várok.

teljesen össze vagyok zavarodva,

egyrészt mert a férjem nem akar gyereket, másrészt mertt mostanában olyan gyanakvó, féltékenykedik, attól félek nem hinné el övé a gyerek (voltunk együtt amúgy, tehát lehet az övé) és ha esetleg dns tesztet akar, és mégsem övé akkor mi lesz? Vagy egyáltalán van eltérés a dns-ükbe? nem értek hozzá...

Nekem az a megérzésem, h az aposomtól van, Nem tudom megindokolni, így érzem. Állítlag ilyen helyzetbe a nők megérzik kitől van a gyerek.

A férjemnek még nem szóltam a terhességről, most nincs itthon (dolgozik nem csajozik), én meg csak ülök itt órák óta a pozitiv teszttel a kezemben


Mit csináljak? nem is tudom milyen válaszokat várok de muszáj volt kiirnom magamból


2022. nov. 12. 01:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/126 anonim ***** válasza:
94%

Kaptál választ kisasszony azt h vetesd el! Ennyi.


"és a vigasztalás pedig nem úgy történt hogy bejött az após és egyből hanyat vágot hanem sokáig csak ölelgetett simogatott vigasztalt és ebből lett egy nagyon gyengéd Szeretkezés de persze mindenki magábol indul ki így ti is pfff"


Ez.. 🤣🤣🤣👍👍👍 és te vagy felháborodva??? Most komolyan? Ne te legyél megsértődve...simogatás ahhh el ne ájuljak már ohhh meg gyengéd szeretkezés uhhh ahhh hmmm nedvesedek már én is uhhh


Az aki így megcsalja a férjét főleg az apóssal de ne hívjuk ribizlinek! Aha mert házassagtörőnek hívják és bírósagon is nagyon jól megallná a helyét?



Felcsináltatod magad apóssal aztán te vagy megsértősve ez mindent elárul rólad!

2022. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/126 anonim ***** válasza:
95%

Igen én SOHA nem léptem félre és kerek annyi idős vagyok, mint te!


Nekem igaz nincs férjem még viszont van egy csodalatos párom jaa és fiatalabb 4 évvel nem pedig 9el. De fiatalabb..

Tudod anno volt vőlegényem aki teljesen magamra hagyott kisemmizett és 2 ftom nem volt...sokat szerettek volna " megvígasztalni" de engem így nem lehet :)))) meg sok más GERINCES nőt sem!


Pont az ilyen te fajtád miatt vannak a normalis nők is lenézve, mert ha veled ezt meglehet csinálni akkor gondolja h velem.is mert ugye minden nő eg, ribi és egyforma :))))


Köszi muci

2022. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/126 anonim ***** válasza:
83%

Erre mondják, hogy családban marad. Felpróbált apa és fia. Gondolkodj el a hármason!

A két pasinak meg legalább lesz közös témája.

2022. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/126 anonim ***** válasza:
89%
Adok egy tanácsot. Ha legközelebb ilyen szánalmas kamukérdéseket írsz akkor soha ne told túl a kretént.
2022. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/126 anonim ***** válasza:
98%

"Kisvárosban élünk és itt tisztességes emberek élnek"


Kivéve te meg az apósod 🤣🤣🤣

Bár lehet a férjed meg a mostamutert tologatja 🤷🏼‍♀️

2022. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/126 anonim ***** válasza:
100%

"Kisvárosban élünk és itt tisztességes emberek élnek"


Rajtad és apósodon kívül.

2022. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/126 anonim ***** válasza:
97%
Nem véletlenül hangsúlyozzuk, amikor egy 21 éves kiscsaj 46 éves hapit akar haza vinni ( kb tegnapi kérdés) aztán majd csodálkozik ha anyucival agyban találja a pasast ... Aztan mêgis igazunk van aki hangsúlyozza a korkülönbséget de hát kik vagyunk mi :))))
2022. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/126 anonim ***** válasza:
94%

Megsúgom, hogy a babának az apjára is szüksége van, de ez most mellékes.


Hogy mit csinálj? Ne szülj több gyereket, így is szégyen, hogy a te fajtád szaporodik. Hányinger vagy. Persze az após sem különb, hogy képes ezt valaki megtenni a gyerekével. De titkon bízom benne, hogy kamu ez az egész.

2022. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/126 anonim ***** válasza:
14%
Nekem apósom fiatalabb mint a fia bár mind kettő megéri a pénzét.
2022. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/126 anonim ***** válasza:
97%

Na, aki eddig elhitte, hogy igazat mondasz, a 32 után biztos lehet benne, hogy egy unatkozó troll vagy.

Kivgni nem fognak, nyugi, kell az oldalnak a látogatottság.

2022. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!